Rekreacja

Pokój do palenia marihuany – twoja strefa komfortu

Opublikowany: 12 czerwca, 2023 godz. 12:57 pm przez / No Comments

Na świecie jest wiele miejsc, w których wspaniale jest się upalić, takich jak las, plaża czy po prostu impreza. Czasami jednak po prostu chcemy zwinąć się w kłębek w przytulnym miejscu, w którym wiemy, że będziemy sami i w którym możemy znaleźć wszystko, czego potrzebujemy do zapalenia zioła. Pokój do palenia marihuany, który sam zaaranżujesz tworząc idealną równowagę między wygodą i kreatywnością, z pewnością zabierze cię w niezapomnianą osobistą podróż.

Po co tworzyć pokój do palenia marihuany?

Pokój dla palaczy to nie lada przywilej, bo pozwala w komfortowych warunkach i w spokoju cieszyć się ulubionym ziołem. Nawet jeśli nie możesz wykorzystać do tego celu całego pokoju, warto zaaranżować chociaż niewielką przestrzeń np. w sypialni.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Stworzenie bardzo wygodnej przestrzeni, w której można się upalić, może znacznie poprawić wrażenia. Przede wszystkim będziesz wiedział, że masz bezpieczną przestrzeń, w której możesz sobie swobodnie zapalić. Po drugie, będziesz mieć pod ręką wszystko, czego możesz chcieć, gdy jesteś na haju.

pokój do palenia marihuany

Jak zaaranżować przestrzeń do palenia?

Przede wszystkim  zadbać o wygodne siedzenia! Kiedy jesteś na haju z pewnością lubić zatopić się w miękki fotel lub sofę.  Nie musisz wydawać gotówki. Wszystko się nada, byle było miękkie i pozwalało zrelaksować się w wielu różnych pozycjach. Warto mieć przynajmniej jedną sofę, aby w razie potrzeby móc zapalić z kimś.

Kolejnym ważnym aspektem jest właściwa wentylacja. Chociaż hotboxing może być świetną zabawą, oddychanie świeżym powietrzem jest ważniejsze. Stereotypowe pomieszczenie dla palaczy to często hermetycznie zamknięte pudełko z zadymionym powietrzem tak gęstym, że ledwo coś widać. W rzeczywistości jednak dobrze wentylowane pomieszczenie zapewnia znacznie lepsze palenie. Po prostu dobrze jest móc otworzyć okno i zaczerpnąć świeżego powietrza, kiedy twój umysł, ciało i dusza tego potrzebują. Nic tak nie orzeźwia jak powiew chłodnego, świeżego powietrza!

Przytulne oświetlenie jest koniecznością, aby uzyskać idealną atmosferę podczas siedzenia w pokoju dla palaczy. W niektórych przypadkach wystarczy kilka delikatnych lamp, ale inni będą chcieli pójść o krok dalej i wybiorą np. projektor gwiazd, który ozdobi ściany delikatnie wirującymi konstelacjami. Jedno jest pewne – światło nie może być za jasne, tylko ma relaksować. Dodanie świec (również tych zapachowych) to idealna opcja, która sprawi, że przestrzeń będzie przytulna, a palenie przyjemniejsze. Kadzidełka mogą pomóc zwalczyć czasami przytłaczający zapach marihuany. Dzięki bardzo szerokiej gamie dostępnych zapachów każdy znajdzie coś dla siebie

Paląc marihuanę, będziesz chciał gdzieś strzepywać popiół. Zdecydowanie potrzebna będzie popielniczka. Może to być pusta butelka, puszka, albo coś bardziej estetycznego. Dostępnych jest wiele fikuśnych popielniczek, które nie pozostawiają wątpliwości do palenia czego są przeznaczone.

Muzyka brzmi niesamowicie, gdy jesteś na haju. Każdy głośnik się nada, ale dobrej jakości dźwięk stereo plus psychoaktywne efekty marihuany mogą być niesamowitym połączeniem.

Gołe ściany mogą czasami sprawiać, że przestrzeń wydaje się raczej zimna i pusta. Tak więc zainwestowanie w odrobinę sztuki ściennej może naprawdę ożywić przestrzeń. Niezależnie od tego, czy są to plakaty ulubionego zespołu, obraz olejny czy średniowieczny gobelin, wszystko doda wnętrzu charakteru.

Dla wielu zbędny gadżet, na innych obowiązkowy dodatek. Zalety mini lodówki są dość oczywiste. Twoje ulubione przekąski i napoje będą zawsze pod ręką i to orzeźwiająco chłodne!

Pamiętaj, że posiadanie dobrego zapasu wszystkich niezbędnych akcesoriów jest jednym z kluczowych aspektów każdego dobrego pokoju dla palaczy. Nie możesz zapomnieć o bletkach, bongu, czy fajce i oczywiście o suszu.

Im bardziej osobista wydaje się przestrzeń, tym bardziej będziesz się w niej czuć komfortowo i tym lepsze będą Twoje doświadczenia z palenia. Po prostu myśl o wygodzie i przytulności i upewnij się, że masz coś do rozrywki – dobry film, grę, zestaw kreatywny – kiedy poczujesz taką potrzebę.


Źródło: zamnesia.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)