Lekarskie Konsultacje Konopne

Rejestracja dokonywana jest za pośrednictwem

Zapraszamy do skorzystania z lekarskich konsultacji konopnych skierowanych do osób poszukujących rzetelnej wiedzy i doświadczenia w zakresie prowadzenia terapii konopnej. Lekarskie konsultacje konopne pozwolą na w pełni bezpieczną terapię prowadzoną pod okiem odpowiedniego specjalisty.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami konopnymi w Polsce dzięki stworzonemu przy naszym partnerstwie systemowi telemedycznemu AnandaMed.pl Dzięki takim rozwiązaniom nie musisz podróżować, kiedy stan zdrowia Ci na to nie pozwala – umów wizytę online. Wszystkie świadczenia, w tym e-receptę, otrzymasz drogą elektroniczną.

Lekarze specjaliści poprowadzą cię przez medycynę konopną w oparciu o konopne produkty. Jeśli potrzebujesz pomocy w terapii konopnej, porady specjalisty, zaświadczeń, leku recepturowego, zapraszamy do rejestracji z naszymi specjalistami, który pomogą w doborze odpowiedniego leku oraz właściwej dawki medycznej marihuany.

Lekarskie konsultacje konopne – cennik:

  • pierwsza konsultacja waha się od 200 do 300 zł,
  • kontynuacja terapii (wizyta kontrolna) od 150 do 200zł,
    Ceny są zależne od wyboru specjalisty

Usługa obejmuje:

  • konsultacje: telefoniczną / video,
  • wydanie zaświadczenia o prowadzeniu terapii medyczną marihuaną,
  • wydanie zaleceń dotyczących dawkowania preparatów z konopi,
  • wypisanie: recepty (dokumentów medycznych)

Umów się na konsultację lekarską na AnandaMed.pl

System telemedyczny AnandaMed.pl to pierwsza i jedyna w Polsce wyspecjalizowana platforma telemedyczna, za pośrednictwem której lekarze zgodnie ze swoim powołaniem mogą nieść pomoc w zakresie medycyny konwencjonalnej połączonej z wsparciem terapią konopiami. Kliniki konopne świadczyć swoje usługi a pacjenci z tej pomocy i usług w łatwy i przejrzysty sposób korzystać.


Umów się do lekarza


Paulina Bronikowska – Lekarz Rodzinny

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na co dzień zajmuję się opieką internistyczną osób dorosłych oraz dzieci. W pracy szczególnie ważny jest dla niej dobry kontakt z pacjentem. Zawsze stara się spojrzeć na problem całościowo i pomóc najlepiej jak potrafi.

Jest też autorką serii książek dla dzieci o tematyce medycznej, prywatnie miłośniczką podróży oraz zwierząt.

Maciej Rosiński – Lekarz Rodzinny

Specjalizacja: medycyna rodzinna

Ukończył Wojskowy Uniwersytet Medyczny Łódź, Universidad de Cadiz, Medicina. Jest zwolennikiem aktywnego trybu życia, kompleksowego podejścia do pacjenta. Skupia się na podejściu przyczynowym a nie głownie leczeniu objawowym. W swojej pracy stara się maksymalnie ograniczać stosowanie leków farmaceutycznych poprzez stosowanie diety, zmiany stylu życia, wprowadzaniu dopasowanej aktywności fizycznej czy regulacji rytmów około-dobowych. Pacjentów traktuje zawszę indywidualnie, prowadząc terapie idealnie dobrane pod ich potrzeby.

Tamara Chołast – Lekarz

Specjalizacja: terapeutka konopna, stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczna w Warszawie. Z wykształcenia jest lekarzem dentystą z ponad 30-letnim stażem, jednak od zawsze szukała dla siebie nowych ścieżek rozwoju. Szczególnie bliski stał jej się temat medycyny naturalnej i biologicznych metod leczenia. W związku z tym w ostatnich latach odbyła wiele szkoleń w tej tematyce, ukończyła szkołę fitoterapii, zdobyła tytuł terapeuty konopnego i zajęła się uprawą konopi siewnych. Równolegle stale jest aktywnym stomatologiem – ma do czynienia z różnymi pacjentami, którzy często potrzebują również pomocy w szerszym zakresie niż same zęby. Obserwuje jak nasze społeczeństwo jest prze – bodźcowane, a ludzie nie radzą już sobie z problemami dnia codziennego. Zawsze stara się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie, próbuję zrozumieć problemy, z jakimi się zmaga i chętnie wspiera go naturalnymi metodami w powrocie do dobrego samopoczucia. Od 2006 roku jeste koordynatorem staży podyplomowych dla lekarzy dentystów. Poza tym swój wolny czas spędza aktywnie, dbając o zieleń na działce i rozwijając własną pasiekę.

Miłosz Kuświk – Lekarz

Specjalizacja: choroby wewnętrzne
W trakcie specjalizacji: choroby płuc

Ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2012 roku. Jest specjalistą chorób wewnętrznych kończącym specjalizację z chorób płuc. Pracuję w Oddziale Pulmonologicznym. Od 2019 roku w leczeniu chorych wykorzystuję medyczne konopie, które w wielu przypadkach są doskonałym uzupełnieniem terapii. Do każdego chorego podchodzi indywidualnie z empatią w celu dobrania odpowiedniego leczenia. Członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Medycznymi Konopiami.