Poznaj BioHemp i pokochaj konopie

Konopie urzekły nas swoim wszechstronnym zastosowaniem, mocnymi i wytrzymałymi włóknami, tysiącem zastosowań oraz bogactwem składników aktywnych wspomagających ludzki organizm. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie chcieli Was tą miłością obdarzyć! 

BioHemp.pl to dynamicznie rozwijający się polski dystrybutor sprawdzonych na “własnej skórze”, najlepszych jakościowo produktów konopnych, pochodzących z upraw organicznych i wytwarzanych w sposób naturalny z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa produkcji i użytkowania danego produktu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2018r. na terenie Polski oraz UE.

Naszą misją jest:

Szerzenie społecznej świadomości na temat konopi i ich wszechstronnego zastosowania w medycynie, rekreacji i przemyślę w tym ochrona Ziemi, z zachowaniem i odtworzeniem naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt w tym szeroko pojęta działalność kulturalno–artystyczna oraz pomoc w zakresie ochrony zdrowia publicznego.

BioHemp współpracuje tylko z najlepszymi!

Współpracujemy jedynie z rzetelnymi i zaufanymi producentami, których wyroby znajdują się na listach najlepszych producentów konopnych w Polsce i zagranicą. Dbamy o to by firmy, z którymi współpracujemy posiadały certyfikaty świadczące o najwyższej jakości sprzedawanych przez nas wyrobów.

To co jest dla nas najważniejsze to laboratoryjne badania każdego oferowanego przez nas produktu. Potwierdzają one zarówno skład produktu, jak również jego skuteczność, czystość i najwyższą jakość, którą pragniemy Ci zaoferować.

W trosce o Waszą pełną satysfakcję, przykładamy dużą uwagę do doboru sprzedawanych przez nas preparatów oraz urządzeń. Możecie być pewni, że w Wasze ręce nie trafi nic, co wcześniej nie było przez nas przetestowane i dokładnie przeanalizowane.

Partnerzy:

Naszą działalność wspiera i rekomenduje Narodowe Centrum Zdrowia Publicznego i Higieny “Instytut Zdrowia w Warszawie“.

Wspieramy inicjatywy na rzecz szeroko pojętej edukacji i popularyzacji badań naukowych na temat zastosowania konopi w medycynie, w rekreacji i przemyśle. MedycznaMarihuana.comMarihuana.info.plKonopie.info.pl

Wasze zaufanie jest dla nas bezcenne!

Chcemy dbać szczególnie o relacje z Wami. Uczciwie zdobywamy Wasze zaufanie, dlatego możecie być pewni, że nie sprzedamy wam produktów marnej jakości.

Staramy się traktować każdego naszego klienta w sposób indywidualny, dlatego szczególnie dbamy o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych.

Przesyłki pakujemy w sposób bezpieczny a zamówienia realizujemy sprawnie, po to abyście jak najszybciej mogli poznać moc naszych produktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zadawania pytań i składania zamówień.