konopie i melatonina
Rekreacja

Wysoka tolerancja THC? Te odmiany są dla Ciebie!

Opublikowany: 22 marca, 2023 godz. 3:58 pm przez / No Comments

Wysoka tolerancja THC użytkownika marihuany może utrudniać mu znalezienie odmiany, która zapewni silny i satysfakcjonujący haj. Oto kilka z najlepszych szczepów dla tych, którzy szukają przyjemnego i silnego haju.

Wysoka tolerancja THC – co to oznacza?

Wysoka tolerancja to termin używany do opisania, że organizm człowieka staje się mniej wrażliwy na określoną substancję, w tym przypadku THC. Kiedy ktoś regularnie spożywa duże dawki THC, jego organizm staje się tolerancyjny na jego działanie. W rezultacie może wymagać przyjęcia większych dawek, aby osiągnąć pożądane efekty.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Poziom tolerancji jest inny w przypadku każdego. Może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak genetyka, częstotliwość stosowania marihuany i moc spożywanego szczepu. Ważne jest, aby zawsze używać marihuany w sposób odpowiedzialny i pamiętać o swoim osobistym poziomie tolerancji, a także o efekcie używanej odmiany.

Co jarać żeby się zjarać – odmiany polecane użytkownikom o wysokiej tolerancji THC

Bruce Banner

Bruce Banner to potężna odmiana hybrydowa o wysokiej zawartości THC, która z pewnością wywoła euforię. Połączenie silnych, podnoszących na duchu efektów i głębokiego relaksu sprawia, że jest to doskonały wybór dla użytkowników o wysokiej tolerancji. Ma ziemisty i sosnowy aromat ze słodkimi i owocowymi smakami, dzięki czemu idealnie nadaje się do rozluźnienia.

wysoka tolerancja THC Bruce Banner

OG Kush

OG Kush to legendarna odmiana o wysokiej zawartości THC, która daje kopa. Potęga, jaką jest OG Kush, jest dobrze znana na całym świecie. Wyraźny ziemisty, drzewny aromat i euforyczny haj sprawiają, że jest ulubieńcem palaczy. Ta odmiana jest idealna dla tych, którzy szukają silnego, relaksującego haju, aby odprężyć się po długim dniu.

Blue Dream

Blue Dream to klasyczna odmiana hybrydowa znana ze swoich uspokajających i relaksujących efektów. Wysoka zawartość THC sprawia, że jest to doskonały wybór dla użytkowników o wysokiej tolerancji, którzy mogą cieszyć się jej słodkim, jagodowym smakiem i zrównoważonym hajem, który zapewnia.

Super Lemon Haze

Super Lemon Haze to najlepsza odmiana dla tych, którzy szukają mocnych i przyjemnych doznań. Nic dziwnego, że ta odmiana jest ulubieńcem koneserów konopi, biorąc pod uwagę wysoką zawartość THC i energetyzujące efekty twórcze. To właściwy wybór na palenie w ciągu dnia, aby dodać sobie energii i motywacji.

Bubba Kush

Cudowne smaki Bubba Kush sprawiają, że ten szczep jest jednym z najsmaczniejszych na rynku. Ma bardzo silne efekty Indica, które wprowadzają osoby, które ją spożywają, w głęboki sen, dzięki czemu idealnie nadaje się do spożycia na koniec dnia.

AK 47

AK-47 to silna odmiana hybrydowa o wysokiej zawartości THC, która z pewnością wprawi Cię w stan euforii. Ta silna, mocno uderzająca odmiana jest idealna dla tych, którzy potrzebują trochę kopa.

To fantastyczna opcja dla użytkowników o wysokim poziomie tolerancji ze względu na silne, podnoszące na duchu efekty połączone z głębokim relaksem. Szczep AK-47 to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka silnego i satysfakcjonującego doświadczenia, niezależnie od tego, czy chce uwolnić swoją kreatywność, czy po prostu chce się zrelaksować i cieszyć hajem.

Niezależnie od tego, czy szukasz relaksującego, podnoszącego na duchu, czy euforycznego haju, te odmiany z pewnością zapewnią satysfakcjonujące wrażenia użytkownikom o wysokiej tolerancji. Pamiętaj, aby zawsze używać marihuany w sposób odpowiedzialny i zaczynać od małej dawki, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjuszem.


Źródło: herb.co

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)