Konopne Surowce Farmaceutyczne

Bakerstreet – medyczna marihuana Canopy Growth 20/0,5

Opublikowany: 21 marca, 2023 godz. 12:21 pm przez / No Comments

Bakerstreet to odmiana z przewagą indiki, która charakteryzuje się ciemnozielonymi pąkami pokrytymi włoskami i bardzo dużą mocą THC. W polskich aptekach odmiana ta dostępna jest jako medyczna marihuana Canopy Growth 20/0,5 lub Red No 1.

Bakerstreet (Canopy Growth 20/0,5) to odmiana indica wywodząca się z pasma górskiego Hindukusz

Wysoko w górach, dokładnie pomiędzy granicą między Pakistanem a Afganistanem, rosną jedne z najpotężniejszych odmian Indica, jakie kiedykolwiek istniały. Kiedy wieść o ich legendarnej sile rozeszła się, wielu hodowców zleciło odkrywcom konopi przepłynięcie mórz i wspinaczkę po górach w celu zdobycia lokalnych szczepów.  Dziś są one dostępne w aptekach na całym świecie.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Jednym z takich hodowców, który przejął odmianę, jest Tweed, licencjonowany producent medycznej marihuany w Kanadzie. Nie wiadomo, czy dokonano jakichkolwiek ulepszeń w genetyce Hindu Kush, ale wypuszczono odmianę o nazwie Bakerstreet. Fani Sherlocka Holmesa mogą skojarzyć nazwę ulicy, na której mieszkał fikcyjny detektyw.

Bakerstreet Canopy Growth 20/1 Red No 1

Efekt

Z poziomem THC sięgającym ponad 17%, Bakerstreet ma ponadprzeciętną moc. Wysyła użytkowników na wyraźny psychodeliczny haj, który zaczyna się niemal natychmiast po pierwszym zaciągnięciu. Szybko poprawia nastrój po wprowadzeniu euforycznego szumu mózgowego.

Zanim fizyczne efekty Bakerstreet staną się odczuwalne musi minąć kilka minut. Uczucie mrowienia ze skroni spływające w dół do ciała zapowiada, że THC już działa. W miarę rozprzestrzeniania się, użytkownicy zaczynają odczuwać odchodzenie napięć i rozluźnienie mięśni.

Właściwości Indica Bakerstreet nie powodują skrajnego lenistwa ani letargu, jednak sprawiają, że ​​kończyny stają się wiotkie. Użytkownicy czują się otoczeni przez delikatne fale uspokajających i podnoszących na duchu wrażeń, przez co większość ludzi ma tendencję do odczuwania senności.

Pomimo tego, że jest to czysty szczep Indica, efekty mózgowe wywołane przez Bakerstreet są przyjemnym doznaniem. W umiarkowanych ilościach wyjątkowe efekty fizyczne uzupełniają umysłowy haj, ale przy nadmiernym używaniu jest całkiem możliwe, że niektórzy ludzie mogą doświadczać natłoku myśli.

Zapach i smak

Bakerstreet ma ziemisty aromat z nutami drzewnymi. Do pewnego stopnia przypomina drzewo sandałowe, ale jest o wiele łagodniejsze i słodsze.

Smak jest równie zachwycający dla podniebienia. To mieszanka ziemi, szałwii i ziół. Po pierwszym zaciągnięciu orzeźwiająca nuta sosny obmywa usta i pozostawia słodki posmak z nutą oleju napędowego.

Działanie niepożądane

Najczęstsze działania niepożądane związane z używaniem marihuany mają związek z odwodnieniem. Zwykle powoduje zaczerwienienie oczu i suchość w ustach. Na szczęście nie jest to nic poważnego. U niektórych użytkowników Bakerstreet może również wywoływać lekką paranoję, ale nie jest to częsty efekt.

badania nad marihuanaą w USA

Canopy Growth 20/0,5 – zastosowanie w medycynie

Pomimo tego, ze Bakerstreet ma niskie stężenie CBD, jego związki psychoaktywne, a także inne, takie jak mircen, wystarczą, aby rozluźnić mięśnie i złagodzić ich napięcie.

Jest to zatem odmiana atrakcyjna dla osób szukających ulgi w bólu różnego pochodzenia. Bakerstreet może być stosowany także do łagodzenia zaczerwienienia i obrzęku obszarów objętych stanem zapalnym. Relaksujące mrowienie ciała może również pomóc uspokoić nerwy osób, u których zdiagnozowano lęk i niepokój.

Bakerstreet (Canopy Growth 20/0,5)  może być źródłem pocieszenia dla osób przechodzących przez depresję i zespół stresu pourazowego. Jego psychoaktywne związki wywołują szczęśliwy haj, który przepełnia użytkowników szczęściem i pozytywnym nastawieniem. Odmiana ta jest także doskonała jako naturalny środek nasenny, a to dlatego, że jeden z terpenów, mircen, powoduje senność.

Jeżeli potrzebujesz recepty na medyczną marihuanę, porady specjalisty lub pomocy przy dawkowaniu CBD i THC zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Współpracujemy z lekarzami i specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.


Źródło: ilovegrowingmarijuana.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)