konopne masło orzechowe z marihuaną
Wiedza i Konopie

Konopne masło orzechowe z marihuaną [ZRÓB TO SAM]

Opublikowany: 23 marca, 2023 godz. 5:14 pm przez / No Comments

Nie ma nic lepszego niż masło orzechowe, ale wyobraź sobie, że wgryzasz się w smaczną kanapkę, która jest nim posmarowana, a zaledwie kilka godzin później czujesz się całkowicie zrelaksowany i wyluzowany. Brzmi niebiańsko, prawda? Zrób konopne masło orzechowe z marihuaną, a nie tylko będziesz mógł cieszyć się pysznym smakołykiem, ale także uzyskasz przyjemny haj.

Produkty spożywcze z konopi stały się modne w ostatnich latach

Wraz z rosnącym popytem na produkty spożywcze, ludzie wymyślają coraz ciekawsze i smaczniejsze opcje jedzenia marihuany, a konopne masło orzechowe jest jedną z nich. Pomysł na masło orzechowe z ziołem sprawia, że cieknie ci ślinka? Prawdopodobnie zastanawiasz się, jak je zrobić.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli chodzi o spożywanie marihuany – w tym masła orzechowego z dodatkiem konopi indyjskich – nie można oczekiwać natychmiastowego efektu, gdyż jedzenie marihuany różni się znacznie od palenia. Kiedy spożywasz produkty spożywcze, THC musi przedostać się przez przewód pokarmowy, aby mógł zostać zmetabolizowany, co może zająć około godziny lub dłużej.

Ostatnią rzeczą, na którą masz ochotę, to sięgnięcie po kanapkę z dodatkiem konopi indyjskich, a 15 minut później nie czując efektów, sięganie po kolejną porcję masła orzechowego. I tu zaskoczenie. Dopada cię przykry bad trip.

konopne masło orzechowe z marihuaną

Najprostszy przepis na konopne masło orzechowe z marihuaną

Potrzebne składniki:

  • 2 łyżki masła orzechowego (możesz użyć kupnego lub samodzielnie zmielić orzeszki ziemne)
  • 1 łyżka oliwy z oliwek
  • dekarboksylowana marihuana

Przygotowanie:

Do miski włóż masło orzechowe i wymieszaj z oliwą z oliwek, aż oba składniki dobrze się połączą i uzyskają gładką konsystencję. Dodaj marihuanę i ponownie dobrze wymieszaj.  Następnie włóż całość do lodówki na kilka godzin.

Masło orzechowe z marihuaną jest wspaniałe nie tylko ze względu na swój smak. Jest prawdopodobnie najłatwiejszą jadalną formą konsumpcji, w której masz pełną kontrolę nad dozowaniem THC.

Na przykład ciasteczko można przełamać na pół lub na ćwiartki, ale szybko zaczyna się rozpadać i kruszyć, gdy próbujesz podzielić je na dawki. Masło orzechowe możesz z łatwością dozować zjadając je z łyżki lub smarując kromkę chleba.  Pamiętaj też, że dekarboksylowaną marihuanę można dodawać praktycznie do wszystkiego, od tradycyjnych potraw, po wykwintne desery, nie tylko lody i nie tylko z masłem orzechowym.


Źródło: herbceo.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)