Wiadomości

Uprawiał konopie z nasion, które przyniosły mu sikorki

Opublikowany: 2 września, 2022 godz. 1:34 pm przez / No Comments

Ta historia ma swój początek na jednym z ogródków działkowych w Warszawie. Agresywny działkowicz wszczynał awantury, więc wezwano policję. Okazało się, że oprócz tego, że mężczyzna zakłóca spokój innym dodatkowo na działce uprawiał konopie indyjskie.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o 1 w nocy

Zdenerwowani działkowicze powiadomili policję, ponieważ mieli dość awanturującego się sąsiada. Na widok mundurowych 32-latek podbiegł do furtki i usilnie próbował uniemożliwić policjantom wejście na teren swojej działki. Jego zachowanie było podejrzane i jak się okazało spowodowane tym, że na dachu altanki rosła marihuana.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacje do terapii
E-RECEPTY, Zaświadczenia
Konsultacje online


uprawiał konopie indyjskie z nasion od sikorek

Uprawiał konopie indyjskie z nasion otrzymanych od sikorek

32 – letni działkowicz został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli łącznie 19 roślin, a sprawą zajęli się dochodzeniowcy. Mężczyzna przekonywał ich, że dokarmiał sikorki, a te w podzięce za jego dobroć przynosiły mu ziarenka marihuany.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut dotyczący uprawy konopi innych niż włókniste. Za ten czyn 32 – latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa – Wola.


Źródło: wola.policja.gov.pl

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)