Wiadomości

Śmieszki, wpadki i żenadki – marihuana w 2022 roku [Cz.2]

Opublikowany: 22 grudnia, 2022 godz. 12:20 pm przez / No Comments

Rok 2022 obfitował w zabawne i żenujące historie, w których bezpośrednio lub pośrednio, chcąc, czy nie chcąc, udział brała marihuana. Po przypadkowej legalizacji produktów z THC i najbardziej (nie)apetycznych żelkach przedstawiamy kolejne śmieszki, wpadki i żenadki, do których przyczyniła się marihuana w 2022 roku.

Dowody? Zjedzone…

Policja w północnych Indiach oskarżyła szczury o zjedzenie blisko 200kg marihuany skonfiskowanej od nielegalnych sprzedawców i przechowywanej jako dowód w policyjnych magazynach. Podczas rozprawy sądowej w mieście Mathura policja została poproszona o okazanie skonfiskowanych narkotyków, ale nie mogła tego zrobić bo dowody w sprawie zostały zjedzone.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Sąd uznał, że jedynym sposobem by w przyszłości chronić przejętą marihuanę przed takimi nieustraszonymi gryzoniami jest sprzedawanie jej laboratoriom badawczym i przekazywanie całego dochodu rządowi.

Szczęśliwe krowy dają więcej mleka?

W absolutnie poważnym badaniu opublikowanym w Scientific Reports, naukowcy z Kansas State University, Hans Coetzee i Michael Kleinhenz, odkryli, że podawanie krowom konopi pomaga im się zrelaksować i wyciszyć, a także zmniejsza biomarkery stresu i stanów zapalnych. Mówiąc w skrócie – jeśli podasz krowom konopie będą zrelaksowane i szczęśliwe. Brak jednak informacji, czy od dobrostanu dają więcej mleka.

Kurczaki karmione THC mają najwyższej jakości mięso

Farmer Ong-ard Panyachatiraksa, który ma licencję na uprawę medycznej marihuany, dodawał resztki rozgniecionych liści marihuany do karmy dla kurczaków, albo gotował je w wodzie i poił nią ptactwo.

Naukowcy z Wydziału Nauk o Zwierzętach i Wodnych Uniwersytetu w Chiang Mai twierdzą, że kurczaki, którym podano konopie indyjskie, miały mięso i jaja wyższej jakości, potrzebowały mniej antybiotyków (lub wcale!) i były bardziej odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Według Panyachatiraksa, kurczaki są zazwyczaj sprzedawane po 60 bahtów (1,70 USD) za kg, ale jego kurczaki sprzedawały się za dwa razy wyższą cenę.

marihuana w 2022 roku

Panna młoda chciała rozkręcić imprezę weselną za pomocą zioła

Panna młoda z Florydy spiskowała ze swoim dostawcą usług cateringowych, aby do potraw weselnych dodano nieco „mocy”. Nie skończyło się to dobrze.

Marihuana dodana do potraw tak zadziałała na gości, że niektórzy wymagali pomocy medycznej.  Jeden hospitalizowany krewny cierpiał na ataki paranoi i musiał zostać poddany sedacji. Jak się okazuje, niektórzy goście doświadczyli przyjemnego haju, ale niektórzy czuli się po prostu „naćpani” w złym tego słowa znaczeniu – czuli mrowienie, niepokój i nieprzyjemną suchość w ustach.

Raport policyjny złożony po zdarzeniu ujawnił, że m.in. lasagne uzyskała pozytywny wynik na obecność THC. Wniosek na przyszłość? Nigdy, nawet dla żartu, nie podawaj nikomu po kryjomu żadnych substancji bo głupi pomysł może skończyć się tragicznie.

Marihuana w domu 39-latka.

Słynny polski majeran

Niedawno w województwie podlaskim zatrzymano 39 – latka, który miał w domu i na strychu budynku gospodarczego marihuanę. Policja ogłosiła swój wielki sukces, no i się zaczęło… Internauci zaczęli się nabijać z opublikowanych w sieci zdjęć, sugerując, że zabezpieczony susz nijak przypomina marihuanę. „Nawet policjantom majeran wcisnęli” – śmieszkował jeden z internautów. Innie komentarze brzmiały podobnie – „Strach mieć przyprawy w domu”, „Mam taki koper w zamrażarce”, ”Takie miotły to moja babcia kiedyś miała do zamiatania podwórka.”

Policjanci nie pozostali dłużni i odpowiedzieli na śmieszki internautów.


Źródło: leafly.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)