Rekreacja

Marihuana w domu 39-latka. A może jednak…majeran?

Opublikowany: 22 września, 2022 godz. 8:57 am przez / No Comments

W województwie podlaskim doszło do zatrzymania 39-letniego mężczyzny, który posiadał marihuanę. Po opublikowaniu przez policję zdjęć zabezpieczonego towaru internauci zaczęli śmieszkować bo zabezpieczona marihuana w domu mężczyzny średnio przypomina zioło.

Nielegalna marihuana w domu i na strychu budynku gospodarczego

Policjanci z Sejn w województwie podlaskim ustalili, że mieszkaniec powiatu może posiadać narkotyki. Policjanci weszli na jego posesję, gdzie przy wsparciu psa „Jankesza” zabezpieczyli łącznie ponad 3 kg suszu.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
WPROWADZENIE DO TERAPII

dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

„Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Szacunkowa, czarnorynkowa wartość przejętych narkotyków to nawet 150 tysięcy złotych. Do tej sprawy zatrzymany został 39-latek, właściciel posesji.”  – oświadczyła podlaska policja

W Prokuraturze Rejonowej w Sejnach mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za ten czyn grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. 39-latek został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

„Nawet policjantom majeran wcisnęli”

Policjanci opublikowali zdjęcia zabezpieczonego suszu w mediach społecznościowych. Liczba odbiorców posta osiągnęła prawie milion. Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Wielu intermautów zasugerowało, że to nie marihuana, a majeranek. „Strach mieć przyprawy w domu” – brzmi jeden z komentarzy. „Mam taki koper w zamrażarce.” – dodaje inny internauta. Ktoś jeszcze zażartował „Takie miotły to moja babcia kiedyś miała do zamiatania podwórka.”

Marihuana w domu 39-latka.

„Nawet policjantom majeran wcisnęli” to komentarz, do którego policjanci z Sejn postanowili się odnieść.

„Chcesz sprawdzić czy Twój „MAJERAN” zabarwi się w narkotesterze tak, jak marihuana zabezpieczona w Sejnach? Przyjdź, przynieś, a sprawdzimy „czy Twój diler jest uczciwy”  My też nie lubimy oszustów.”


Źródło: info112.pl, podlaska.policja.gov.pl, https://www.facebook.com/PodlaskaPolicja/

Sandra Jurkiewicz