Rekreacja

Marihuana w domu 39-latka. A może jednak…majeran?

Opublikowany: 22 września, 2022 godz. 8:57 am przez / No Comments

W województwie podlaskim doszło do zatrzymania 39-letniego mężczyzny, który posiadał marihuanę. Po opublikowaniu przez policję zdjęć zabezpieczonego towaru internauci zaczęli śmieszkować bo zabezpieczona marihuana w domu mężczyzny średnio przypomina zioło.

Nielegalna marihuana w domu i na strychu budynku gospodarczego

Policjanci z Sejn w województwie podlaskim ustalili, że mieszkaniec powiatu może posiadać narkotyki. Policjanci weszli na jego posesję, gdzie przy wsparciu psa „Jankesza” zabezpieczyli łącznie ponad 3 kg suszu.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


„Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Szacunkowa, czarnorynkowa wartość przejętych narkotyków to nawet 150 tysięcy złotych. Do tej sprawy zatrzymany został 39-latek, właściciel posesji.”  – oświadczyła podlaska policja

W Prokuraturze Rejonowej w Sejnach mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za ten czyn grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. 39-latek został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

„Nawet policjantom majeran wcisnęli”

Policjanci opublikowali zdjęcia zabezpieczonego suszu w mediach społecznościowych. Liczba odbiorców posta osiągnęła prawie milion. Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Wielu intermautów zasugerowało, że to nie marihuana, a majeranek. „Strach mieć przyprawy w domu” – brzmi jeden z komentarzy. „Mam taki koper w zamrażarce.” – dodaje inny internauta. Ktoś jeszcze zażartował „Takie miotły to moja babcia kiedyś miała do zamiatania podwórka.”

Marihuana w domu 39-latka.

„Nawet policjantom majeran wcisnęli” to komentarz, do którego policjanci z Sejn postanowili się odnieść.

„Chcesz sprawdzić czy Twój „MAJERAN” zabarwi się w narkotesterze tak, jak marihuana zabezpieczona w Sejnach? Przyjdź, przynieś, a sprawdzimy „czy Twój diler jest uczciwy”  My też nie lubimy oszustów.”


Źródło: info112.pl, podlaska.policja.gov.pl, https://www.facebook.com/PodlaskaPolicja/

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)