Wiadomości

Połknęła skręta na widok Straży Miejskiej

Opublikowany: 4 sierpnia, 2023 godz. 5:28 pm przez / No Comments

25 lipca br. podczas patrolowania okolic metra Centrum w Warszawie Strażniczki Miejskie otrzymały informację o 21-latce, która skręcała jointa podczas przejazdu taksówką. Na widok funkcjonariuszek kobieta połknęła skręta. Jak się okazało miała znacznie więcej na sumieniu.

Taksówkarz donosiciel

Zgłaszającym incydent okazał się taksówkarz, który chwilę wcześniej przewoził młodą pasażerkę. Podbiegł on do funkcjonariuszek i poinformował je, że podczas przejazdu kobieta skręcała jointa. Kiedy strażniczki ruszyły w stronę podejrzanej ta postanowiła pozbyć się dowodu połykając skręta. Kobieta była wulgarna i agresywna dlatego Strażniczki Miejskie postanowiły założyć jej kajdanki. W trakcie szamotaniny obezwładniana 21-latka upuściła swoją torebkę. Wówczas wypadło z niej podejrzanie wyglądające foliowe opakowanie, w którym znajdował się susz roślinny i kilka skrętów.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


medyczna marihuana i kontrola policji połknęła skręta na widok funkcjonariuszek

Połknęła skręta, ale kary i tak nie uniknie

Wezwana na miejsce zdarzenia policja zabrała agresywną kobietę na pobliską komendę. Tam też przeprowadzono test znalezionego przy niej materiału roślinnego. Okazało się, że była to marihuana. Na jaw wyszło także, że 21-latka jest poszukiwana, w związku z czym została zatrzymana. Za posiadanie narkotyków grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności.

Pamiętaj, że marihuana w Polsce jest nielegalna. Wyjątek stanowi medyczna marihuana, którą można nabyć wyłącznie w aptekach na receptę. Zapraszamy do skorzystania z terapeutycznych konsultacji konopnych, które pozwolą na w pełni bezpieczną terapię prowadzoną pod okiem wykwalifikowanego specjalisty.

 


Źródło: natemat.pl

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)