Wiadomości

Połknął skręta, więc nie został zatrzymany

Opublikowany: 29 lipca, 2022 godz. 6:24 am przez / No Comments

Serią absurdalnych zdarzeń można nazwać interwencję Straży Miejskiej na warszawskich bulwarach. Na widok mundurowych jeden z mężczyzn połknął skręta, dzięki czemu uniknie kary. Jego koledzy mieli mniej szczęścia.

Wszystko działo się w poniedziałek 25 lipca

Podczas patrolowania okolicy mostu Poniatowskiego strażnicy wyczuli zapach marihuany, który dobiegał od siedzących na schodkach trzech mężczyzn. Jak się okazało rzeczywiście palili zioło. Kiedy strażnicy ruszyli w ich stronę jeden z mężczyzn zgasił jointa, wsadził do ust… i połknął. 32-latek nie posiadał przy sobie żadnych zabronionych substancji, więc w jego przypadku interwencja została zakończona.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl


połknął skręta

32-latek, który połknął skręta uniknął kary

Jednak strażnicy sprawdzili jego współtowarzyszy. Jeden z kolegów posiadał etui na okulary z torebką z suszem roślinnym, a drugi torebkę z białym proszkiem. W związku z tym wezwano policję. Właściciele podejrzanie wyglądających substancji zostali przewiezieni do komendy przy ul. Wilczej. Tam zbadano zawartość obu torebek za pomocą testera.

Zielono – brunatny susz okazał się marihuaną. Jego właściciel został zatrzymany pod zarzutem posiadania marihuany. Testy wykazały, że biały proszek w drugiej torebce to białko serwatkowe. W związku z tym, że nie jest to substancja nielegalna, jej posiadacz został zwolniony.


Źródło: eska.pl

Sandra Jurkiewicz