co to jest pre-rolls
Rekreacja

Co to jest pre-rolls i po czym poznać jego jakość?

Opublikowany: 1 sierpnia, 2022 godz. 4:14 pm przez / No Comments

Możliwość zakupienia pre-rollsów to jedno z najlepszych udogodnień, jakie obecnie oferuje rynek konopny. To niedrogi, szybki i łatwy sposób na konsumpcję konopi samemu, albo z przyjaciółmi. Jednak jak sprawdzić co pre-rolls ma w środku i czy jest wysokiej jakości?

Co to jest pre-rolls i czym różni się od jointa?

Pre-rolls to skręt wypełniony konopiami, który możesz kupić w sklepie. Tak jak papieros, jest to produkt już zrolowany i gotowy do palenia. Pre-rollsy stały się terminem preferowanym przez branżę, chociaż wielu konsumentów konopi nadal nazywa je jointami. Jednak te trzeba zwijać samemu.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Jointy to jedna z najpopularniejszych i dobrze znanych metod konsumpcji konopi indyjskich. Czasem są nazywane przez osoby nieobeznane z marihuaną „papierosami z marihuany”. Nazwa pre-rolls nawiązuje do zrolowania przed zakupem przez klienta.

Pre-rollsy mogą mieć taką samą szerokość na całej długości jak papieros, albo przybierać kształt przypominający stożek z jednym szerszym końcem i zwężać się w stronę ustnika.

pre-rolls

Jak sprawdzić, czy pre-rollsy są wysokiej jakości?

Każdy godny zaufania sprzedawca, wie, że jeśli wciska kit na temat jakości sprzedawanego towaru to szybko się to na nim zemści. Oczywiście jak to zwykle bywa – są wyjątki. Jednak rozmowa ze sprzedawcą to na początek potencjalnie najlepsze źródło informacji. Z reguły jest tak, że albo sami już próbowali pre-rollsy, które sprzedają albo mają ogólne pojęcie o nich z opinii swoich klientów.

Obecnie istnieje zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty z konopi, w tym także pre-rollsy. To okazja dla różnych firm by się wykazać. Na rynku jest kilku producentów specjalizujących się w pre-rollsach, których zawartość jest dokładnie tym samym wysokiej jakości suszonym kwiatem, który sprzedawany jest osobno.

Twoją uwagę powinna zwrócić cena. Być może widziałeś pre-rollsy oferowane w niespotykanie niskiej cenie. Bogate w terpeny, o super mocy. Jednak niska cena, to z reguły niska jakość. Nie można oczekiwać zbyt wiele od towaru, którego regularna cena jest podejrzanie niska.

Jeśli pre-rollsy sprzedawane są w puszce lub dobrze zaprojektowanym opakowaniu, możesz być prawie pewien, że producent dba o jakość swoich produktów i na niej nie oszczędza. Możesz być również pewien, że będziesz mieć lepsze wrażenia z pre-rollsa zawierającego konkretną odmianę konopi niż coś co widnieje na etykiecie jako „domowa mieszanka”.

Zanim kupisz pre-rollsa i masz tą możliwość to go powąchaj. Wysoką jakość poznasz po bogatym aromacie sosny, sosny, cytryny, lawendy, goździków, czy jagód. Aromat konopi musi być intensywny i wilgotny. Jeśli trudno go określić, jest słabo wyczuwalny, albo przypomina zapach siana to lepiej odpuścić taki zakup.

Innym charakterystycznym zapachem, przy którym powinna zapalić się czerwona lampka jest drzewny zapach, jak kory lub ogniska. Świadczy on o tym, że wraz z kwiatem prawdopodobnie zmielono i zmieszano łodygi. Zapachy syntetyczne są również czymś, na co należy zwracać uwagę. Do takich konopi najpewniej użyto pestycydów.


Źródło: leafly.com, potguide.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)