Moon Rock jak zrobić i palić
Rekreacja

Moon Rock – co to jest i jak palić księżycową skałę?

Opublikowany: 9 czerwca, 2022 godz. 7:57 am przez / No Comments

Pochodzenie Moon Rock (skały księżycowej) nie jest do końca jasne. Krążą pogłoski, że wymyślono ją w Starbudz760, a Kurupt (legendarny raper) spopularyzował produkt tworząc własną wersję o nazwie Kurupt Moonrock.

Czym jest Moon Rock i jaki ma potencjał?

Moon Rock, czyli skała księżycowa to pąki konopi zanurzone w oleju haszyszowym i obtoczone w kiefie (pyłku). Oryginalnie do zrobienia MoonRocks używa się odmiany Girl Scout Cookies, ale obecnie wykorzystuje się różne szczepy.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Moc i potencjał każdej partii skał księżycowych różni się od siebie. Wszystko zależy od tego z jakich składników zostały wykonane. Generalnie stężenie THC wynosi średnio 50% THC. Dla porównania – większość kwiatów ma około 20% THC.

Moon Rocks mają na celu szybkie dostarczenie wysokiej dawki THC do organizmu. Wbrew pozorom nie są używane wyłącznie przez użytkowników rekreacyjnych marihuany. Korzysta z nich także wielu pacjentów.

Jak zrobić Moon Rock w domu? Instrukcja krok po kroku

Chociaż Moon Rocks oryginalnie tworzone były z kwiatów i koncentratu Girl Scout Cookies, możesz tworzyć własne wersje, wykorzystując dowolne odmiany. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się także Moon Rocks CBD, a zatem skały zrobione z kwiatów konopi o wysokiej zawartości CBD.

Żeby zrobić Moon Rock potrzebujesz:

  • pączek ulubionej odmiany
  • koncentrat lub olej haszyszowy
  • kief zebrany z dna młynka
  • penseta lub niewielkie szczypce
  • zakraplacz

Chwyć pączek konopi. Warto wybierać gęste bryłki, ponieważ lepiej oblepiają się olejem i kiefem. Zanurz pączek w oleju haszyszowym, a następnie dokładnie obtocz w kiefie. Jeżeli używasz koncentratu i jest on zbyt gęsty, możesz go lekko podgrzać. Zamiast zanurzać pączek w oleju można go nim spryskać lub użyć zakraplacza. Poczekaj, aż pączek wyschnie.

Jak palić Moon Rock?

Ze względu na silny efekt jaki wywołują, skały księżycowe polecane są doświadczonym konsumentom.

Do palenia skały możesz użyć bonga, czy fajki. Moon Rock jest lepki i gęsty dlatego szkło jest najlepsze do palenia. Tłusta tekstura księżycowych kamieni sprawia, że ​​są trochę trudne do zapalenia i trzeba je odkrajać kawałek po kawałku. Palenie będzie znacznie łatwiejsze jeśli ukroisz kawałek i położysz na jakiś pączek.

Przydatne wskazówki

Zanim zapalisz – zjedz coś. Pustka w żołądku sprzyja nudnościom. Jeśli będziesz najedzony prawdopodobnie doświadczysz też mniejszej gastrofazy. Podjadanie jest raczej nieuniknione dlatego przygotuj sobie przekąski, po których wiesz, że nie dostaniesz skrętu żołądka. Kiedy wypalisz Moon Rock możesz być także spragniony. Wstanie po szklankę wody może być trudne dlatego miej pod ręką wodę, aby stale nawadniać organizm.

Upewnij się, że przed paleniem wykonałeś wszystkie istotne zadania, które miałeś do zrealizowania. Moon Rocks nie daje haju z gotowością do działania. Co gorsza, jeśli wbije Cię w fotel albo zaliczysz bad trip, poczucie zmarnowanego czasu tylko Cię zestresuje. Nastaw się pozytywnie i zapal w przyjemnym miejscu i miłym towarzystwie. Respektuj moc skał księżycowych i nie przesadzaj. Poczekaj na efekt zanim sięgniesz po więcej. Umiar jest podstawą tego by móc w pełni cieszyć się paleniem Moon Rocks.


Źródło: leafly.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)