Wiadomości

Marihuana w ogródku seniorki. Działała na nią „piorunująco”!

Opublikowany: 10 czerwca, 2022 godz. 2:50 pm przez / No Comments

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim ujawnili w ogrodzie seniorki z gminy Krynice kilkadziesiąt roślin konopi indyjskich. Marihuana w ogródku 72 – latki służyła do celów leczniczych.

Pomidory, maliny i marihuana

Jak podkreśla 72-latka konopie indyjskie uprawiała wyłącznie na własny użytek. Posadziła je pomiędzy pomidorami w tunelu ogrodowym oraz na polu razem z malinami. Łącznie zabezpieczono 41 krzaków konopi indyjskich. Rośliny były w różnej fazie wzrostu, niektóre miały ponad metr wysokości.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacje do terapii
E-RECEPTY, Zaświadczenia
Konsultacje online


„Kobieta tłumaczyła policjantom, że rośliny posiada na własny użytek w celach leczniczych. Konopie miała przykładać w bolące miejsca, a efekt tego zabiegu według seniorki miał być “piorunujący”. – wyjaśnia sierżantka sztabowa Małgorzata Pawłowska.

Marihuana w ogródku to nie pierwszy wybryk seniorki

Kobieta była w przeszłości notowana za przestępstwa akcyzowe. Za nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste 72-latka z gminy Krynice w województwie lubelskim odpowie przed  sądem. Zgodnie z artykułem 63 ustęp 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do lat 3.

marihuana w ogródku seniorki

W Polsce legalna jest wyłącznie medyczna marihuana

Lekarze mogą przepisywać medyczną marihuanę m.in. chorym na nowotwory, epilepsję, stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona, czy przewlekły ból. Receptę na medyczną marihuanę może wystawić każdy lekarz z wyjątkiem lekarza weterynarii. Lek kupuje się w aptece w cenie około 65 zł za 1 gram. 

Jeżeli potrzebna Ci jest recepta na medyczną marihuanę, pomoc w prowadzeniu terapii konopnej, porada specjalisty, zaświadczenie, czy lek recepturowy zapraszamy na Lekarskie Konsultacje Konopne.


Źródło : o2.pl, lubelska.policja.gov.pl/

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)