Konopne Surowce Farmaceutyczne

Lemon Skunk – medyczna marihuana Red No 2

Opublikowany: 27 lutego, 2023 godz. 3:28 pm przez / No Comments

Cannabis Sativa L. Red No. 2 od Spectrum Therapeutics to surowiec farmaceutyczny, który jako pierwszy trafił do Polski po legalizacji medycznej marihuany i jednocześnie pierwszy, z którego właściwości leczniczych mogli skorzystać pacjenci. Nazwa medyczna Red No. 2 niewiele mówi o tej odmianie, ale wielu użytkowników rekreacyjnej marihuany jest ona  znana jako Lemon Skunk.

Lemon Skunk to odmiana o przewadze genów sativa

Wysokowydajna odmiana Lemon Skunk, to pachnąca cytrusami roślina, która podnosi na duchu pod względem aromatu, smaku, a także efektów, co czyni ją idealnym wyborem na dzień. Ta hybryda (40% indica, 60% sativa) zyskała reputację jednej z najlepszych odmian na świecie w 2009 roku.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Została stworzona przez połączenie dwóch oddzielnych fenotypów Skunk, tworząc silny i pachnący szczep z dominacją sativy. Ta hybryda jest zarówno energetyzująca, jak i przyjemna, i znana jest z tego, że natychmiast wprowadza w pozytywny i podniosły nastrój.

THC w Lemon Skunk sięga 22%. Sama roślina ma piękny, zielony kolor i pokryta jest mnóstwem pomarańczowych włosków. Ta hybryda jest łatwa w uprawie nawet dla hodowców – amatorów i może przynosić bardzo obfite plony, zwłaszcza gdy jest uprawiana w zdrowym środowisku zewnętrznym, nawet w chłodniejszym klimacie.

Efekty medycznej marihuany Red No. 2, czyli Lemon Skunk

Lemon Skunk uwalnia drzemiące we wnętrzu użytkownika dziecko, dając poczucie szczęścia i beztroski.  Ta hybryda jest bardzo silna i może natychmiast podnieść na duchu i sprawić, że poczujesz przypływ szczęścia i ekscytacji.

Haj jest niemal natychmiastowy i umysłowy.  Lemon Skunk delikatnie znieczuli także ciało, chociaż ta sativa nie sprawi, że zalegniesz na kanapie na długie godziny. Powoli sprawi, że twoje ciało będzie się lekko unosić, jednocześnie całkowicie pobudzając cię psychicznie. Red No. 2, czyli Lemon Skunk zapewnia relaks i inspiruje, wzmagając kreatywność i produktywność.

Zapach 

Lemon Skunk pachnie tak, jak sugeruje nazwa. Zapach cytrusów jest silny i ostry. Jednocześnie ta odmiana ma pewien skunkowy zapach, który jest zmieszany z nutami kwaśnymi i ziemistymi, co zapewnia użytkownikowi niesamowite wrażenia, których szybko nie zapomni.

Smak

Szczep ma mocne i wyraziste smaki cytryny, które natychmiast wypełniają usta kremowym i słodkim dymem. Smak jest jednocześnie „skunksowy”, jak sugeruje jego nazwa, a wyjątkowa mieszanka wszystkich kwaśnych i pikantnych nut cytrusowych jest czymś, co jeszcze bardziej wzmacnia haj.

Lemon Skunk Red No. 2

Właściwości lecznicze Red No. 2

Lemon Skunk to medyczna odmiana konopi, przepisywana przez lekarzy na wiele schorzeń i dolegliwości. Ta odmiana z przewagą sativy w wielu przypadkach jest wskazana, ze względu na to, że może raczej energetyzować niż wywoływać ciężki haj. To sprawia, że jest idealną odmianą do stosowania w ciągu dnia.

Przede wszystkim może zmniejszać objawy przewlekłego stresu, stabilizując nastrój i sprawiając, że pacjent czuje się bardziej zrelaksowany, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Lemon Skunk może również z powodzeniem łagodzić zaburzenia zdrowia psychicznego, ponieważ może poprawiać nastrój, co czyni tę odmianę potężnym narzędziem w walce z depresją i lękami.

Red No. 2 może również skutecznie pozbyć się uporczywego bólu. Jednocześnie, ponieważ ten szczep może być energetyzujący i podnoszący na duchu, może również być pomocny dla każdego, kto doświadcza chronicznego zmęczenia lub cierpi na bezsenność.

Jeżeli potrzebujesz recepty na medyczną marihuanę, porady specjalisty lub pomocy przy dawkowaniu CBD i THC zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Współpracujemy z lekarzami i specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.


Źródło: ilovegrowingmarijuana.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)