Rekreacja

Kulki Terp Pearls do bangera –dabbing na wyższym poziomie

Opublikowany: 18 stycznia, 2023 godz. 3:31 pm przez / No Comments

Kulki “terp pearls” to stosunkowo nowe akcesorium do dabbingu. Zazwyczaj wykonane są z żaroodpornego materiału, takiego jak szkło borokrzemianowe, kwarc lub rubin i występują w różnych rozmiarach i wzorach. Na pierwszy rzut oka przypominają szklane kulki, którymi graliśmy w dzieciństwie. Umieszcza się je w bangerze wraz z koncentratami, co ma zapewniać lepsze i bardziej aromatyczne uderzenia.

Jak działają kulki terp pearls?

Kiedy robisz wdech szybki napływ powietrza do bangera powoduje, że perły zaczną się obracać wokół jego dna. Wprawia to w ruch także koncentrat i daje czyste i bardziej równomierne zaciągnięcia i zdecydowanie więcej pary. Wirujące kuleczki pełnią także inną ważną funkcję – zapobiegają spalaniu koncentratów, co oznacza, że będziesz się cieszyć bardziej aromatycznymi koncentratami.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl


Używanie terp pearls pozwala także na podgrzanie do niższych temperatur, co pomaga lepiej zachować terpeny i kannabinoidy, które są bardzo wrażliwe na działanie temperatury. Perełki zapobiegają także gromadzeniu się koncentratu na dnie bangera, co jest częstym problemem podczas palenia, wynikającym z szybkiej utraty ciepła. Koncentrat szybko stygnie i po prostu przykleja się.

kulki terp pearls

Czy podczas używania terp pearls potrzebny jest carb cap?

Zdecydowanie tak. Po pierwsze carb cap pomaga w wirowaniu perełek w bangerze, pozwalając rozpraszać ciepło i zapewniać płynniejszą waporyzację koncentratów, których używasz. Po drugie zatrzymuje kulki w bangerze. Ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz podczas palenia jest niekontrolowane wypadanie gdzie popadnie  gorących kulek.

Jak dabować z kulkami terp perals?

Dabbing z perełkami jest bardzo prosty. Doświadczeni palacze z pewnością opracowali już własne unikalne sposoby ich wykorzystania, ale początkującym zaleca się podstawową metodę.

  1. Wyczyść i osusz dab rig lub bubbler.
  2. Napełnij komorę zimną wodą.
  3. Wybrane perełki umieść w bangerze i podgrzej.
  4. Pozwól kuleczkom przestygnąć do pożądanej temperatury.
  5. Umieść w bangerze koncentrat i nałóż carb cap.
  6. Zaciągnij się przez ustnik. Pamiętaj, że aby terp perals zaczęły się obracać, musisz wykonać głęboki, jednostajny wdech.

Terp pearls – czy warto je kupić?

Kulki terp pearls stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników koncentratów i nie bez powodu. Lubisz dabbing? Zainwestowanie w opakowanie perełek nie obciąży mocno Twojego portfela, a może pomóc zintensyfikować smaki koncentratów, pozwoli cieszyć się większymi uderzeniami, a być może nawet obniżyć temperaturę potrzebną do pełnego odparowania dabów bez ich spalania. Pamiętaj tylko, aby wybrać odpowiedni rodzaj i rozmiar pereł pasujący do Twojego sprzętu i preferencji.


Źródło: zamnesia.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)