Rekreacja

Kulki Terp Pearls do bangera –dabbing na wyższym poziomie

Opublikowany: 18 stycznia, 2023 godz. 3:31 pm przez / No Comments

Kulki “terp pearls” to stosunkowo nowe akcesorium do dabbingu. Zazwyczaj wykonane są z żaroodpornego materiału, takiego jak szkło borokrzemianowe, kwarc lub rubin i występują w różnych rozmiarach i wzorach. Na pierwszy rzut oka przypominają szklane kulki, którymi graliśmy w dzieciństwie. Umieszcza się je w bangerze wraz z koncentratami, co ma zapewniać lepsze i bardziej aromatyczne uderzenia.

Jak działają kulki terp pearls?

Kiedy robisz wdech szybki napływ powietrza do bangera powoduje, że perły zaczną się obracać wokół jego dna. Wprawia to w ruch także koncentrat i daje czyste i bardziej równomierne zaciągnięcia i zdecydowanie więcej pary. Wirujące kuleczki pełnią także inną ważną funkcję – zapobiegają spalaniu koncentratów, co oznacza, że będziesz się cieszyć bardziej aromatycznymi koncentratami.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Używanie terp pearls pozwala także na podgrzanie do niższych temperatur, co pomaga lepiej zachować terpeny i kannabinoidy, które są bardzo wrażliwe na działanie temperatury. Perełki zapobiegają także gromadzeniu się koncentratu na dnie bangera, co jest częstym problemem podczas palenia, wynikającym z szybkiej utraty ciepła. Koncentrat szybko stygnie i po prostu przykleja się.

kulki terp pearls

Czy podczas używania terp pearls potrzebny jest carb cap?

Zdecydowanie tak. Po pierwsze carb cap pomaga w wirowaniu perełek w bangerze, pozwalając rozpraszać ciepło i zapewniać płynniejszą waporyzację koncentratów, których używasz. Po drugie zatrzymuje kulki w bangerze. Ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz podczas palenia jest niekontrolowane wypadanie gdzie popadnie  gorących kulek.

Jak dabować z kulkami terp perals?

Dabbing z perełkami jest bardzo prosty. Doświadczeni palacze z pewnością opracowali już własne unikalne sposoby ich wykorzystania, ale początkującym zaleca się podstawową metodę.

  1. Wyczyść i osusz dab rig lub bubbler.
  2. Napełnij komorę zimną wodą.
  3. Wybrane perełki umieść w bangerze i podgrzej.
  4. Pozwól kuleczkom przestygnąć do pożądanej temperatury.
  5. Umieść w bangerze koncentrat i nałóż carb cap.
  6. Zaciągnij się przez ustnik. Pamiętaj, że aby terp perals zaczęły się obracać, musisz wykonać głęboki, jednostajny wdech.

Terp pearls – czy warto je kupić?

Kulki terp pearls stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników koncentratów i nie bez powodu. Lubisz dabbing? Zainwestowanie w opakowanie perełek nie obciąży mocno Twojego portfela, a może pomóc zintensyfikować smaki koncentratów, pozwoli cieszyć się większymi uderzeniami, a być może nawet obniżyć temperaturę potrzebną do pełnego odparowania dabów bez ich spalania. Pamiętaj tylko, aby wybrać odpowiedni rodzaj i rozmiar pereł pasujący do Twojego sprzętu i preferencji.


Źródło: zamnesia.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)