Rekreacja

Gdzie chować zioło? Najlepsze sposoby na uniknięcie przypału

Opublikowany: 30 września, 2022 godz. 11:50 am przez / No Comments

Wielu z nas mieszka w miejscu, w którym marihuana wciąż jest nielegalna, albo po prostu rodzina nie akceptuje jej używania. Wiedza o tym, gdzie chować zioło żeby nie narobić sobie przypału może okazać się cenna, zwłaszcza, że liczba pomysłów na skrytki jest nieograniczona.

Zanim jednak do nich przejdziemy warto wiedzieć, że podstawą ukrycia zioła jest odpowiednie zabezpieczenie przed wydobywaniem się jego zapachu. W końcu chcesz mieć pewność, że nikt nie wyczuje zapachu marihuany. Do przechowywania zioła najlepiej sprawdzają się hermetyczne słoiki, ale chcąc ukryć swój zapas w zakamarkach pokoju słoik może być przeszkodą. Owiń zapas szczelnie folią spożywczą lub aluminiową i zapakuj w kilka strunowych woreczków. Pamiętaj tylko, aby nie owijać zbyt ciasno bo zniszczysz pączki.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Gdzie chować zioło?

W plenerze

Jeśli Twoi współlokatorzy nie są zwolennikami marihuany będziesz musiał je dobrze schować. Dobrą opcją może być zakopanie zioła w ziemi. Znajdź w najbliższym otoczeniu domu miejsce, w które rzadko ktokolwiek chodzi. Jeśli masz własny ogród, to jeszcze lepiej! Owiń szczelnie paczkę, umieść w dołku i zasyp. Tylko nie zapomnij, gdzie kopiesz!

Dezodorant w sztyfcie

To dobra skrytka, zwłaszcza w podróży. Rozmontuj sztyft dezodorantu i włóż do środka szczelnie zapakowany susz. Pamiętaj, że im mniej dezodorantu, tym więcej zioła się zmieści, a nawet zapalniczka i bletki. Ta skrytka ma dodatkową zaletę. Zapach dezodorantu skutecznie zamaskuje zapach zioła. Poza tym, posiadanie dezodorantu w torebce, czy walizce jest tak naturalne, że nikt nie pomyśli żeby szukać w nim zioła.

Słoik lub puszka z kawą

To klasyczna kryjówka dla marihuany i to nie bez powodu. Zapach kawy jest znacznie silniejszy niż marihuany zwłaszcza, jeśli dopiero otwierasz nową paczkę. Tu także kluczowe jest szczelne owinięcie zioła. W przeciwnym razie podczas palenia będziesz wyczuwać jej smak i zapach.

Włosy

Entuzjaści marihuany z długimi, gęstymi włosami lub dredami często wykorzystują tę opcję. Jeśli masz bujną czuprynę i dobrze przypniesz torebeczkę żeby nie wypadła, to z pewnością nikt jej nie zauważy.

gdzie chować zioło

Artykuły biurowe

Przedmioty, które zwykle znajdują się w plecaku, są świetne do ukrycia chwastów. Gruby marker lub zakreślacz spełni się w tej roli idealnie, zwłaszcza jeśli jest noszony w piórniku z innymi przyborami. Usuń zatyczkę markera uważając, żeby atrament nie dotykał pąków. Włóż paczuszkę do obudowy, zatkaj i gotowe!

Torba z karmą dla zwierząt

To sposób tak samo niezawodny, jak przechowywanie zioła w puszce z kawą, ponieważ karma ma intensywny i specyficzny zapach. Owiń susz super szczelnie. O ile smak i zapach kawy jest akceptowalny, o tyle zapach psiej karmy już nie bardzo. Pilnuj, aby Twój pupil nie dobrał się do swojej karmy bez nadzoru bo marihuana jest niebezpieczna dla zwierząt.

W szafie lub w garderobie

Istnieje kilka sposobów na ukrycie marihuany w szafie lub garderobie. Jeśli są szuflady, możesz przykleić zioło z tyłu lub od spodu! Ukrycie słoika w torebce, pudełku po butach lub kieszeni zimowego płaszcza to również dobra opcja.

Starocie

Możliwe, że posiadasz coś, co możesz zamienić w idealna skrytkę na zioło. Może masz stare radio, albo budzik, który już nie działa. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć stare urządzenie, usunąć wszystko z ich wnętrza i masz gotową skrytkę.

Zbiornik spłuczki

Tak, dobrze przeczytałeś. Podniesienie pokrywy spłuczki umożliwia dostęp do zbiornika, w którym zbiera się czysta woda. W tym wypadku niezwykle ważna jest szczelność opakowania, którym przechowujesz zioło. Ostatnią rzeczą jakiej chcesz to nasiąknięcie suszu. Możesz być pewien, że nikt nie zagląda do spłuczki pod warunkiem, że działa ona prawidłowo. Lepiej zatem upewnij się, że Twój zapas nie blokuje mechanizmu spłukiwania.


Źródło: herbiesheadshop.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)