sun rocks co to jest
Rekreacja

Sun Rock – co to jest i jak palić słoneczną skałę?

Opublikowany: 12 lipca, 2022 godz. 2:57 pm przez / No Comments

Moon Rocks, czyli księżycowe skały to pąki zanurzone w oleju haszyszowym, a następnie obtoczone w kiefie. Ich popularność gwałtownie wzrosła w ostatnich latach, głównie ze względu na dużą moc, którą oferują. Jednak okazuje się, że Sun Rock, czyli słoneczna skała może dawać jeszcze silniejszy efekt.

Czym jest Sun Rock, czyli słoneczna skała?

Słoneczne skały mają te same zalety co skały księżycowe – silne działanie, wysoki poziom THC i zawierają kombinację ekstraktów z konopi – ale dodatkowo nieco je podkręcają osiągając poziom THC nawet 80%. Ten fakt należy wziąć pod uwagę przed paleniem. Nawet najbardziej doświadczeni konsumenci mogą być przytłoczeni uderzeniem słonecznej skały. Sun Rocks zapewniają również niezwykle przyjemne i ciekawe doświadczenia smakowe.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


sun rock

Na pierwszy rzut oka Sun Rock nie różni się znacząco od Moon Rock. Jednak skały księżycowe mogą być zrobione z pąków, oleju haszyszowego i kiefu różnych odmian, przez co przewidzenie ostatecznego efektu działania jest trudne. W przypadku słonecznych skał wszystkie składniki pochodzą z tego samego szczepu. Najczęściej jest to OG Kush.

Żeby zrobić Sun Rock wybiera się dobrej jakości pączek i uzyskuje z niego ekstrakt BHO. Najważniejsza jest jego maksymalna czystość i jak najmniejsza ilość zanieczyszczeń. Uzyskany ekstrakt BHO cienko rozprowadza się na drugim wysokiej jakości pączku.

Jak palić Sun Rocks?

Używaj szkła

Większość konsumentów zaleca używanie szkła do palenia zarówno Sun Rocks jak i Moon Rocks, najlepiej fajki lub bonga. Żeby rozdrobnić Sun Rock lepiej zrezygnować z grindera. Najlepiej jest pociąć skałę na małe kawałki za pomocą noża lub żyletki.

Warstwy mają znaczenie

Jeśli dodajesz kawałki Sun Rock do miski z czystym zmielonym pączkiem nie układaj kawałków na samym wierzchu. Zamiast tego wymieszaj wszystko dokładnie, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się równomiernym paleniem.

Użyj knota konopnego

Jeśli do palenia wykorzystujesz same Sun Rocks, staraj się rozdrobnić je na tak małe kawałki, jak to możliwe. Unikniesz w ten sposób marnowania czasu i materii roślinnej na próby zapalenia większych pąków. Dodatkowo, żeby uzyskać jak najwięcej smaku, do palenia wybierz konopny knot zamiast zwykłej zapalniczki butanowej. Pozwoli to uniknąć przypalenia produktu i umożliwi wydobycie pełni smaku.


Źródło: leafly.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)