Wiadomości

Mike Tyson otworzył coffeeshop w Amsterdamie

Opublikowany: 3 kwietnia, 2023 godz. 10:17 am przez / No Comments

TYSON 2.0, marka konopna, którą stworzył Mike Tyson, weszła na rynek europejski. W centrum Amsterdamu otwarto właśnie nowy coffeeshop.

Otwarta dla klientów od piątku 24 marca kawiarnia będzie oferować wybrane produkty marki TYSON 2.0, akcesoria oraz inne innowacyjne towary oraz salon premium dla konsumentów

Uruchomienie przestrzeni kawiarnianej i wypoczynkowej w Amsterdamie oznacza wejście spółki do Europy, wzmacniające szybki rozwój i sukces marki.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


„Amsterdam to miasto o niezwykle bogatej kulturze, które przekształciło się w jedno z najlepszych miejsc na świecie, odwiedzane każdego roku przez ponad 18 milionów turystów. Coffeeshop TYSON 2.0 to ważny krok dla firmy w rozszerzaniu pozycji międzynarodowej na rozwijający się rynek europejski.” – powiedział Adam Wilks, dyrektor generalny TYSON 2.0. – „Nie możemy się doczekać wprowadzenia marki TYSON 2.0 i stylu życia do Amsterdamu oraz obsługi naszych europejskich fanów dzięki wiodącym w branży produktom, z których jesteśmy znani.”

Mike Tyson

Nowy Coffeeshop , który otworzył Mike Tyson, będzie jednym z największych tego rodzaju i zlokalizowany centralnie przy Spuistraat 222

Będzie zatem dogodnie zlokalizowany w pobliżu Soho House i hotelu, w niewielkiej odległości od Dworca Centralnego. Wystrój jest w charakterystycznej dla marki palecie kolorów czerwieni i czerni z odsłoniętymi ceglanymi ścianami i jasnymi dębowymi meblami, aby stworzyć przytulną i zachęcającą atmosferę. Kawiarnia obejmuje również strefę, w której goście będą mogli poznać markę TYSON 2.0 i ofertę produktów, m.in. słynne żelki z THC Holy Ears. W sklepie znajdzie się również szklany bar zaprojektowany we współpracy z partnerem TYSON 2.0, firmą Stündenglass, a goście będą mogli kupić na miejscu produkty marki Futurola, Gpen i Stündenglass.

„Otwarcie naszej pierwszej kawiarni w Amsterdamie to spełnienie marzeń.” – powiedział Mike Tyson, współzałożyciel i dyrektor ds. marki TYSON 2.0. – „The Coffeeshop TYSON 2.0 zanurzy fanów w pełnym doświadczeniu, w którym będą mogli cieszyć się moimi ulubionymi produktami TYSON 2.0 tak jak ja. Wypróbowałem i przetestowałem je wszystkie i nie mogę się doczekać, aby podzielić się niektórymi z moich najbardziej ukochanych towarów z Europą.”


Źródło: prnewswire.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)