Wiadomości

Marihuana w aplikacji UberEats z dostawą prosto do domu

Opublikowany: 17 października, 2022 godz. 2:20 pm przez / No Comments

Marihuana w aplikacji UberEats oferowana jest mieszkańcom Toronto w Kanadzie od 17 października. Wszystko to na mocy współpracy z Leafly – potężnym serwisem o tematyce konopnej.

Na początek marihuana w aplikacji UberEats  będzie dostępna od trzech sprzedawców — Hidden Leaf Cannabis, Minerva Cannabis i Shivaa’s Rose

„Współpracujemy z liderami branży, takimi jak Leafly, aby pomóc sprzedawcom detalicznym oferować bezpieczne i wygodne opcje dla mieszkańców Toronto w zakresie zakupu legalnej marihuany z dostawą do ich domów, co pomoże zwalczać nielegalny rynek i ograniczyć zaburzenia prowadzenia pojazdów” – powiedziała Lola Kassim, dyrektor generalny UberEats w Kanadzie

Marihuana w aplikacji UberEats

Przesyłka prosto pod drzwi

Żeby złożyć zamówienie trzeba mieć ukończone 19 lat. Następnie należy przejść do aplikacji UberEats i wybrać kategorię „konopie indyjskie” lub wyszukać jednego ze sprzedawców konopi. Poprzez portal Leafly zamówienie trafi do wybranego sklepu, a następnie zostanie dostarczone przez certyfikowanych kurierów. Warunkiem przekazania przesyłki jest ukończone 19 lat przez zamawiającego, co kurierzy będą sprawdzać.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl


UberEats nie jest nowicjuszem w biznesie konopnym. Dotychczas użytkownicy aplikacji mogli zamawiać produkty z konopi indyjskich w sklepach Tokyo Smoke, ale wyłącznie z opcją odbioru osobistego, gdyż firma nie gwarantowała dostaw do domu. Zmieniło się to w czasie pandemii COVID-19, kiedy to tymczasowo udostępniono taką opcję.


Źródło: globalnews.ca

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)