Wiadomości

Marihuana w aplikacji UberEats z dostawą prosto do domu

Opublikowany: 17 października, 2022 godz. 2:20 pm przez / No Comments

Marihuana w aplikacji UberEats oferowana jest mieszkańcom Toronto w Kanadzie od 17 października. Wszystko to na mocy współpracy z Leafly – potężnym serwisem o tematyce konopnej.

Na początek marihuana w aplikacji UberEats  będzie dostępna od trzech sprzedawców — Hidden Leaf Cannabis, Minerva Cannabis i Shivaa’s Rose

„Współpracujemy z liderami branży, takimi jak Leafly, aby pomóc sprzedawcom detalicznym oferować bezpieczne i wygodne opcje dla mieszkańców Toronto w zakresie zakupu legalnej marihuany z dostawą do ich domów, co pomoże zwalczać nielegalny rynek i ograniczyć zaburzenia prowadzenia pojazdów” – powiedziała Lola Kassim, dyrektor generalny UberEats w Kanadzie

Marihuana w aplikacji UberEats

Przesyłka prosto pod drzwi

Żeby złożyć zamówienie trzeba mieć ukończone 19 lat. Następnie należy przejść do aplikacji UberEats i wybrać kategorię „konopie indyjskie” lub wyszukać jednego ze sprzedawców konopi. Poprzez portal Leafly zamówienie trafi do wybranego sklepu, a następnie zostanie dostarczone przez certyfikowanych kurierów. Warunkiem przekazania przesyłki jest ukończone 19 lat przez zamawiającego, co kurierzy będą sprawdzać.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


UberEats nie jest nowicjuszem w biznesie konopnym. Dotychczas użytkownicy aplikacji mogli zamawiać produkty z konopi indyjskich w sklepach Tokyo Smoke, ale wyłącznie z opcją odbioru osobistego, gdyż firma nie gwarantowała dostaw do domu. Zmieniło się to w czasie pandemii COVID-19, kiedy to tymczasowo udostępniono taką opcję.


Źródło: globalnews.ca

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)