Wiadomości

Kwiat konopi indyjskich w ramach przeprosin dla policjantów

Opublikowany: 29 lipca, 2023 godz. 3:28 pm przez / No Comments

Na jeden z komisariatów w Polsce zgłosił się 38 – latek, który w ramach przeprosin chciał podarować policjantom wyjątkowy kwiat – krzew konopi indyjskich. Jak wiemy, nie każdy potrafi się zdobyć na przeprosiny, ale temu mężczyźnie z pewnością odwagi dodawał wypity w sporej ilości alkohol.

Mężczyzna przyniósł kwiat konopi indyjskich na Komendę Powiatową Policji w Łęczycy

Wszystko działo się przed godziną 16 w ubiegłą środę. 38 – latek powiedział policjantom, że ma kwiatek, którym chciałby przeprosić za to, że kiedyś źle się zachowywał. Można by to uznać za bardzo miły gest, gdyby nie fakt, że ów kwiatkiem były liczące 45 cm konopie indyjskie, a przepraszający miał trzy promile alkoholu w organizmie.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Kwiat konopi indyjskich w ramach przeprosin dla policjantów

Jak się okazało, mężczyzna wziął roślinę z własnej uprawy. W miejscu zamieszkania plantatora policjanci odkryli kolejne 18 krzaków. Za nielegalną uprawę konopi indyjskich grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności, o czym 38 – latek dowiedział się gdy tylko wytrzeźwiał.

Dwie doniczki z konopiami indyjskimi wystawione na parapecie w jednym z bloków w Rynie

Dwa podejrzanie wyglądające krzewy w zauważył policjant z oddziału prewencji w Olsztynie, który pomagał mundurowym z Rynu w zatrzymaniu osoby poszukiwanej. Rośliny stały na zewnętrznym parapecie. Ich właścicielem okazał się 44-latek, który przyznał, że to rzeczywiście konopie.

“Szybko przyznał się do tego, że na parapecie ma dwie doniczki z krzewem konopi oraz worek z zapięciem strunowym, w którym przechowuje susz roślinny, a także susz w słoiku litrowym.” – poinformowała warmińsko – mazurska policja

Łącznie mężczyzna posiadał 15 krzewów konopi, które rosły na jego działce ogrodowej. Dodatkowo wskazał miejsce pod lasem, gdzie zakopał dwa słoiki z suszem. Mężczyzna został zatrzymany. Tłumaczył, że wszystko posiada na własny użytek, ale sprawa i tak znajdzie finał w sądzie.


Źródło: policja.gov.pl

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)