Rekreacja

Jak skręcić blanta? Instrukcja krok po kroku

Opublikowany: 3 maja, 2023 godz. 2:18 pm przez / No Comments

Uważa się, że blunty pochodzą z Karaibów i mają długą, bogatą historię. Blunty stały się tam bardzo popularne ze względu na dużą dostępność liści tytoniu. Jak skręcić idealnego blanta i czym on właściwie jest?

Czym są bibułki blunt wraps?

Blunt wraps są bardzo podobne do bibułek do jointów, gdyż zarówno jedne jak i drugie pozwalają skręcić coś na kształt papierosa wypełnionego marihuaną. Oryginalnie blunt zawijany jest w liście tytoniu przez co w rzeczywistości przypomina cygaro, tyle że wypełnione marihuaną. Niektórzy uwielbiają aromat i różnorodność smaków blantów, podczas gdy inni nienawidzą ich mocnego zapachu i posmaku tytoniu.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacje do terapii
E-RECEPTY, Zaświadczenia
Konsultacje online


jak skręcić blanta

Jak skręcić blanta?

Potrzebne będą:

Instrukcja krok po kroku:

  1. Używając grindera zmiel kwiat konopi. Do blanta konopie powinny być średnio zmielone.
  2. Przygotuj blunt wrapa. Ważne jest, aby go zwilżyć, dzięki czemu będzie bardziej elastyczny, łatwiejszy w zwijaniu, a wszystkie ewentualne małe rozdarcia będzie można z łatwością skleić.
  3. Czas na konopie. Zmielonym ziołem wypełnij owijkę.
  4. Używając palców roluj całość delikatnie by równomiernie rozprowadzić susz i powoli zwijaj. Wolną krawędź pośliń i całość sklej.

Bardzo często do zrobienia blunta wykorzystuje się gotowe cygaro. Nacina się je wzdłuż i usuwa tytoń, a w jego miejsce wkłada zmielony susz i ponownie łączy brzegi cygara.

Dlaczego warto palić blanty?

Mając do wyboru jointy i blunty, wielu miłośników marihuany woli sięgnąć po te drugie. Dlaczego? Blunt wraps dodają paleniu efektu i właściwości tytoniu, co wyostrza zmysły. Jeśli kochasz cygara, pokochasz efekt palenia blanta.

Smak blanta jest wilgotny i żywiczny ze względu na rodzaj owijki. Całość ma smak dymu zmieszany z cytrusowymi i sosnowymi nutami konopi. W połowie palenia blanta następuje zauważalna zmiana smaku, gdy w środku nagromadzi się żywica, a uderzenie stanie się mocniejsze i intensywniejsze. Ta potężna moc w połączeniu z powolnym spalaniem sprawia, że ​​blant jest idealny do długich sesji palenia w pojedynkę, albo w gronie przyjaciół.


Źródło: olivastu.com, 420science.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)