Rekreacja

Fajka domowej roboty – z czego można palić marihuanę?

Opublikowany: 4 maja, 2022 godz. 2:17 pm przez / No Comments

Fajki są elementem kultury konopnej tak długo, jak długo ona istnieje. Obecnie fajki są jednym z najpopularniejszych sposobów palenia marihuany. Fajka domowej roboty wykonana może być z plastiku, drewna, a nawet z owocu. Własnoręczne wykonanie fajki to praktyczny, ale i zabawny sposób na palenie.

Dobrym pomysłem jest, aby zawsze mieć  w domu kilka czystych metalowych misek do fajek, które można łatwo kupić a następnie wykorzystać w własnoręcznie zrobionej fajce.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Owoce i warzywa

Wykonanie domowej fajki jest możliwe z takich owoców jak awokado, gruszka, melon, arbuz, banany oraz z warzyw typu por, czy ogórek. Palacze marihuany najczęściej robią fajki z jabłka.

Żeby ulubiony owoc, czy warzywo przerobić na fajkę należy je ołówkiem lub najlepiej obudową długopisu przebić wzdłuż na wylot. Powstanie otwór, przez który zasysany będzie dym, a na drugim końcu sprzęgło. Następnie od góry (w miejscu szypułki), prostopadle do wydrążonego wcześniej ‘tunelu’ należy zrobić kolejny otwór, który się z nim połączy. Otwór ten posłuży za miskę, w której umieścisz susz, dlatego też warto ten otwór nieco poszerzyć w kształt leju.

fajka domowej roboty

Fajka domowej roboty z rolki po papierze toaletowym

Po zużyciu papieru toaletowego zawsze zostaje tekturowa rolka, z którą nie wiadomo co zrobić. Być może kiedyś ktoś pomyślał, że przyda się do palenia marihuany? To jedno z jej obecnych zastosowań.

W tekturowej rolce po papierze przy jednym z końców zrób otwór. Następnie koniec rolki zakryj czystym kawałkiem tkaniny i zabezpiecz gumką recepturką. W otwór możesz wetknąć jointa, blunta lub wcześniej wspomnianą miskę, którą wypełnisz suszem.

Opakowanie po Pringles

Wykorzystanie opakowania po uwielbianej przez wszystkich przekąsce jest tak samo łatwe jak opisane wcześniej wykorzystanie rolki. Z tą różnicą, że jednego z otworów w tubie nie trzeba zatykać tkaniną. Tak jak poprzednio, zrób jeden lub kilka otworów, w które włożysz jointy.

Czy wiesz, że miskę możesz zrobić z folii aluminiowej? Złóż folię w kwadrat, a następnie nadaj kształt przypominający miskę. Igłą zrób około 10 otworów żeby mogło przepływać powietrze. Do zamocowania na tubie użyj szarej taśmy naprawczej.

Puszka po ulubionym napoju

Wydaje się, że puszki po napojach są najłatwiejsze do przekształcenia w fajkę bo już mają ustnik. Żeby palić marihuanę z puszki wgnieć ją po dwóch bokach w pobliżu dna. Przekłuj zagłębioną część igłą lub długopisem. W tym miejscu umieścisz susz. Po zapaleniu zioła wdychaj dym otworem, z którego pije się napój.

Pamiętaj jednak, że aluminium, z którego wykonana jest puszka, może nie być najzdrowszym materiałem do palenia marihuany.  Zwolennicy palenia z puszek twierdzą jednak, że  przez cukier i inne cząsteczki osadzone na jej ściankach haj jest silniejszy.

Regularnie palisz marihuanę? Wybierz waporyzator!

Podczas waporyzacji nie dochodzi do spalenia materiału roślinnego, dzięki czemu ryzyko uwolnienia substancji rakotwórczych jest dużo mniejsze. To także łatwiejszy i dyskretniejszy sposób przyjmowania zarówno THC jak i CBD.

najwyższej jakości waporyzatory BioHemp

Obecnie możesz wybierać spośród dziesiątek designerskich wzorów i stylów urządzeń, byś mógł liczyć spersonalizowane wrażenia. Wybieraj wyłącznie wysokiej jakości urządzenia, które gwarantują, że proces waporyzacji będzie bezpieczny, skuteczny i przyjemny. W sklepie BioHemp znajdziesz wyłącznie bezpieczne i  certyfikowane waporyzatory, a więc takie, które podczas podgrzewania nie uwalniają toksycznych substancji.


Źródło: greencamp.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)