co to jest 710
Rekreacja

Co to jest 710 i co oznacza dla miłośników konopi?

Opublikowany: 8 lipca, 2022 godz. 10:50 am przez / No Comments

Jeśli kiedykolwiek w kwietniu świętowałeś 420, to prawdopodobnie słyszałeś także o 710. A jeśli nie, i co gorsza nadal nie wiesz co to jest 710, to zdecydowanie nadszedł czas, aby nadrobić zaległości.

Co to jest 710?

Początki 710 są znacznie mniej tajemnicze niż 420 i bliższe czasom, w których przyszło nam żyć. Symbolika 710 jest bardzo prosta i nie wiąże się z nią żadna filozofia – odwracasz 710 do góry nogami i widzisz OIL, czyli olej – termin powszechnie używany dla koncentratów z marihuany.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Kiedy 710 wpisało się w kulturę konopną? Nikt tego do końca nie wie. Wiadomo jednak, że 710 to dobry czas dla tych z nas, którzy nie mogli świętować w kwietniu.

Kiedy obchodzimy święto związane z tą liczbą?

Liczba 710 odnosi się do 10 lipca, tak jak 420 odnosi się do 20 kwietnia. Obie daty to czas świętowania. Z tą różnicą, że 420 to czas palenia jointa, a 710 to czas na dabbing.

Termin 710 zyskał wiernych zwolenników i na stałe wpisał się w kulturę konopną jako symbol lipcowego świętowania, ale także zgromadzeń przyjaciół i marek lifestylowych. Społeczność ta została dodatkowo wypromowana przez media społecznościowe, zwłaszcza Instagram, gdzie dzięki hashtagom można połączyć się z osobami i markami powiązanymi z 710.

Gdzie świętować 10 lipca?

Tak jak w przypadku 420, wielu zwolenników konopi i różnych organizacji hucznie świętuje w lipcu, niekoniecznie tylko tam, gdzie marihuana jest legalna. Jeśli też masz na to ochotę, to tylko kwestia sprawdzenia, gdzie w Twojej okolicy 10 lipca odbędzie się jakieś wydarzenie.

Poza tym bądźmy szczerzy, żeby się dobrze bawić nie potrzebujesz tłumów ludzi, głośnej muzyki i fajerwerków. Imprezowy duch jest w Tobie, a jeśli lubisz towarzystwo, zaproś do wspólnego świętowania swoich przyjaciół.

Teraz, gdy już pogłębiłeś swoją wiedzę o święcie, które podąża śladami słynnego 420, dobrze zaplanuj najbliższą niedzielę. To wyjątkowa okazja, by zrelaksować się, spotkać z przyjaciółmi lub po prostu mieć pretekst do wypróbowania nowych produktów.


Źródło: herb.co

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)