Wiadomości

AnandaMed dla lekarzy –tradycyjne leczenie i terapia konopna

Opublikowany: 4 września, 2023 godz. 3:56 pm przez / No Comments

Spis treści:

Szukasz nieograniczonych możliwości leczenia pacjentów w trybie zdalnym? AnandaMed to innowacyjny system, który w panelu dla lekarzy posiada wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia praktyki z dowolnego miejsca na świecie. Jesteś lekarzem, terapeutą konopnym, a może prowadzisz klinikę konopną? Postaw na optymalizację swojej pracy i przyspiesz zawodowy rozwój.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacje do terapii
E-RECEPTY, Zaświadczenia
Konsultacje online


Efektywne zarządzanie praktyką lekarską bez wychodzenia z domu

Po trwającej wiele miesięcy pandemii COVID-19 wielu pacjentów doceniło możliwości telemedycyny. Okazuje się, że 80% z nich nadal chce korzystać z takiej formy leczenia, gdyż jest dla nich wygodna. Wyklucza konieczność brania wolnego w pracy, czy szukania opieki do dzieci. Sam fakt odbywania wizyty w formie zdalnej z ich domu daje im poczucie komfortu i swobody, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób zmagających się z fobiami lub lękiem.

AnandaMed dla lekarzy

Dzięki systemowi telemedycznemu AnandaMed będziesz bardziej dostępny dla pacjentów potrzebujących pomocy, rozbudujesz ich bazę i zwiększysz ilość wizyt. Jednocześnie pomyśl o zaoszczędzonym czasie – sam decydujesz kiedy w jakich godzinach pracujesz, a kiedy odpoczywasz. Co najważniejsze, nie musisz podróżować pomiędzy gabinetami, a zmniejszone prawie do zera ryzyko niestawiennictwa pacjenta na wizycie ogranicza Twoje straty finansowe.

Możliwość nawiązania współpracy online i opcja szybkiego kontaktu z lekarzem wpływa na zaangażowanie pacjenta w jego terapię. Niektóre metody leczenia wiążą się z koniecznością stałego monitorowania wyników i dopasowywania terapii do bieżącego stanu zdrowia pacjenta. W systemie AnandaMed dane telemedyczne, wyniki badań, e-recepty, czy skierowania są przesyłane w formie elektronicznej i stale dostępne do wglądu. Wszystko to przekłada się szybkie rozpoczęcie leczenia i zwiększenie jego skuteczności.

AnandaMed to rozwiązanie dla lekarzy ułatwiające prowadzenie terapii medyczną marihuaną

Posiadasz kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie w leczeniu konopiami? W AnandaMed w pełni je wykorzystasz! Medyczna marihuana jest wciąż stosunkowo nowym sposobem leczenia, przez co mocno ograniczony jest dostęp do kompetentnych specjalistów, którzy nie tylko wystawią receptę, ale przede wszystkim w sposób umiejętny opracują dawkowanie i poprowadzą terapię pacjenta.

Rejestrując się w AnandaMed masz realny wpływ na propagowanie wiedzy o konopiach i umożliwiasz podjęcie leczenia osobom, które od wielu lat walczyły o legalizację marihuany w Polsce, a do tej pory odmawiano im wystawienia recepty lub zniechęcano do wypróbowania tego alternatywnego sposobu leczenia różnych schorzeń.  Zarejestruj się w AnandaMed i zacznij być widoczny w sieci, a Twój profesjonalizm i aktywne korzystanie z innowacyjnych rozwiązań przełożą się na zadowolenie pacjenta i jego przychylną opinię na temat Twoich usług.

 

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)