Pacjenci

AnandaMed – szybki i łatwy dostęp do terapii konopnej

Opublikowany: 30 sierpnia, 2023 godz. 3:56 pm przez / No Comments

Spis treści:


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Telemedycyna, będąc usługą internetową, jest dostępna wszędzie za pośrednictwem urządzenia połączonego z internetem. Z kolei zaawansowana technologia sprawia, że wizyty online w AnandaMed są szybsze i bardziej komfortowe niż te stacjonarne w placówce medycznej.

Potrzebujesz pilnej konsultacji lekarskiej, ale nie możesz udać się do placówki medycznej? Chcesz zostać pacjentem medycznej marihuany, ale do tej pory nie znalazłeś kompetentnego w tym temacie specjalisty? W AnandaMed profesjonalną terapię konopną masz na wyciągnięcie ręki!

Oszczędzaj czas i pieniądze i rozpocznij profesjonalne leczenie w zaciszu własnego domu

Jak zapewne doskonale wiesz, każda wizyta w przychodni wiąże się ze spędzeniem dużej ilości czasu przy telefonie, by ją umówić, a potem w poczekalni pod lekarskim gabinetem. W przypadku pacjentów z niewydolnością serca, nadciśnieniem lub innymi poważnymi problemami zdrowotnymi może to być uciążliwe, a nawet ryzykowne dla zdrowia.

Sam dojazd do gabinetu lekarskiego jest czasochłonny i w wielu przypadkach niemożliwy. Konieczność i koszt podróży do placówki medycznej jest jednym z głównych powodów, dla którego część pacjentów nie rozpoczyna niezbędnego leczenia. Warto także wspomnieć o osobach, które rezygnują z terapii, ponieważ przez stres, fobię, lęki, czy ataki paniki, nie są w stanie wziąć udziału w wizycie stacjonarnej.

Rezerwacja wizyty zdalnej w AnandaMed pozwoli Ci skorzystać z konsultacji o określonej godzinie, ze specjalistą, którego sam wybierzesz i co najważniejsze – bez konieczności wychodzenia z domu. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci w pełni wyeliminować wszelkie niedogodności związane z umawianiem się na wizytę. Cenisz sobie wsparcie ze strony bliskich podczas leczenia? Podczas konsultacji online mogą Ci towarzyszyć niezależnie od tego jak wiele kilometrów Was dzieli.

Jesteś jednym z tych pacjentów, którzy zapominają o wizytach i badaniach lekarskich? Panel pacjenta na AnandaMed.pl, do którego otrzymasz dostęp podczas rejestracji, przypomni Ci o tym oraz zapewni stały dostęp do danych lekarza i historii leczenia, a także wystawionych e-recept, czy skierowań na badania. AnandaMed, jako innowacyjne rozwiązanie, umożliwia pacjentom i lekarzom bezpieczną komunikację, co wpływa pozytywnie na wzajemne zaufanie, a zatem także na skuteczność terapii i szybszy powrót do zdrowia.

terapia medyczną marihuaną w AnandaMed

W AnandaMed w łatwy sposób rozpoczniesz leczenie medyczną marihuaną

Każdy pacjent, który chciałby stosować medyczną marihuanę, powinien trafić do wykwalifikowanego specjalisty, aby mieć pewność, że terapia jest bezpieczna i prowadzona z maksymalną skutecznością. Niestety, wielu lekarzy nie czuje się na tyle kompetentnie, aby wystawić e-receptę na medyczną marihuanę i instruować pacjenta w zakresie jej stosowania. Czy Ty także spotkałeś się z odmową?

W AnandaMed usługi świadczą wyłącznie zweryfikowani lekarze i  specjaliści, którzy posiadają wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie w zakresie terapii konopiami indyjskimi. Wejdź na AnandaMed.pl, z łatwością zarezerwuj termin i rozpocznij terapię konopną już dziś!

 

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)