Rekreacja

Czym jest fajka One Hitter i jak jej używać?

Opublikowany: 24 października, 2022 godz. 1:36 pm przez / No Comments

Obecnie rynek konopny jest niezwykle nasycony różnego rodzaju akcesoriami do konsumpcji marihuany, a producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych wzorów i kształtów. W całym tym gąszczu niedoceniony pozostaje prosty gadżet, który pozwala szybko osiągnąć haj bez zbędnej ekstrawagancji. Czym jest fajka One Hitter i jak jej używać?

Czym jest fajka One Hitter?

To po prostu mała fajka, która – jak sama nazwa wskazuje – pozwala na jedno szybkie zaciągnięcie. Lufki One – hitters są powszechnie sprzedawane jako puste szklane rurki z ustnikiem na jednym końcu i miską na drugim. Większość z nich nie posiada sprzęgła, czyli małej dziurki, którą zakrywa się palcem podczas podpalania zioła, ponieważ niewielka ilość użytej marihuany sprawia, że ​​nie jest potrzebne. Fajki One Hitter oferowane są w szerokiej gamie materiałów, w tym szkła, drewna, ceramiki i metalu. Różnią się one wyglądem, od eleganckich i wyszukanych po proste i skromne.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
WPROWADZENIE DO TERAPII

dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Czym jest fajka One Hitter

Jakie korzyści daje lufka One Hitter?

Oszczędność

Możesz kontrolować ilość marihuany, którą zużywasz ponieważ wykorzystujesz tylko niewielką ilość na jedno palenie. Będziesz dokładnie wiedzieć ile potrzebujesz na jeden raz i jaki efekt z takiej ilości uzyskujesz.

Kompaktowa i prosta

Fajka One Hitter jest praktyczna i poręczna. Jest także lekka i można ją mieć zawsze przy sobie. Po prostu włóż ją do kieszeni lub torebki, a potem nabij i użyj kiedy najdzie Cię ochota.

Dyskrecja

Ze wszystkich urządzeń do palenia marihuany jest to najbardziej dyskretna metoda konsumpcji ze względu na mały rozmiar, a zatem szybkość i łatwość ukrycia. Dodatkowo, podczas jednego szybkiego zaciągnięcia nie jest wydzielana duża ilość dymu o intensywnym zapachu, charakterystyczna np. dla jointa. Co więcej, ta niewielkich rozmiarów lufka przypomina swoim kształtem papierosa.

Kontrola dawkowania

One – hittery są świetną opcją, chcesz mikrodawkować konopie, ale jednocześnie je palić. Dzięki takiej fajce pacjenci medyczni i użytkownicy o niskiej tolerancji odczują pozytywne działanie marihuany bez silnego szumu w głowie, co jednocześnie nie zakłóca codziennej pracy i wykonywania obowiązków.

Podsumowanie

Fajki One Hitter to bardzo przydatny gadżet. Nie tylko przydają się do palenia marihuany poza domem, ale także sprawiają, że sesje są płynniejsze, bardziej kontrolowane i dyskretne. Jedyną wadą jest to, że musisz za każdym razem nabijać ją suszem, co osobom często z niej korzystającym może przeszkadzać.


Źródło: hoj.life

Sandra Jurkiewicz