WeedFest Warsaw Festiwal 2021
Wiadomości z Polski

WeedFest Warsaw Festiwal 2021 – kolejna edycja

Opublikowany: 4 czerwca, 2021 godz. 12:27 pm przez / No Comments

Obecnie konopie siewne mają zastosowanie w medycynie oraz w różnych gałęziach przemysłu – kosmetycznym, budowlanym i odzieżowym. Właściwości kannabinoidów coraz częściej doceniane są przez licznych ekspertów i polecane w kręgach rodzinnych i towarzyskich. Rosnąca popularność konopi sprzyja organizacji wydarzeń w całości poświęconych tym roślinom, a jednym z nich jest WeedFest Warsaw Festiwal 2021, który odbędzie się 12 i 13 czerwca.

Poprzednia edycja WeedFest Festiwal przyciągnęła tłumy odwiedzających, którzy mieli okazję wziąć udział w prelekcjach z udziałem ekspertów dietetyki, prawa i medycyny. Wystąpili m.in. Małgorzata Szakuła, Jarosław Stadnik, Alicja Michałowska, Marta Łanoch, Jolanta Różycka i Samia Al-Hameri. Podczas wydarzenia przedstawiciele branży spożywczej, odzieżowej i budowlanej przedstawili tajniki uprawy konopi oraz innych zagadnień z nimi związanych.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


WeedFest Warsaw Festiwal 2021

Najgłośniejsze wydarzenie handlowo – szkoleniowe branży konopnej

Na WeedFest Warsaw Festiwal 2021, który odbędzie się 12 i 13 czerwca w Warszawie swoją ciekawość zaspokoją amatorzy produktów konopnych, wegańskich i rozwiązań życia codziennego przyjaznych środowisku oraz wszyscy zainteresowani zastosowaniem konopi w łagodzeniu objawów i leczeniu różnych schorzeń.

W nadchodzącej odsłonie WeedFest Warsaw Festiwal 2021 organizator przygotował nowe atrakcje, które zapadną w pamięć zwłaszcza męskiemu gronu uczestników. W tym roku na uczestników czekać będzie wręczenie tytułu Miss i Vice Miss Weed Festiwal.

WeedFest Warsaw Festiwal 2021

Śledź wydarzenie na Facebooku

Na profilu WeedFestPL znajdziesz sporą dawkę wartościowej i przydatnej wiedzy dotyczącej zastosowania konopi, listę tegorocznych wystawców, która jest na bieżąco aktualizowana, a także aktualny harmonogram prelekcji. Raz w tygodniu organizowane są także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto prowadzone są wydarzenia na żywo promujące uczestników Festiwalu.

Poznaj wysokiej jakości produkty marki BioHemp

BioHemp to dynamicznie rozwijający się dystrybutor sprawdzonych i najlepszych jakościowo produktów konopnych, pochodzących z upraw organicznych i wytwarzanych w sposób naturalny, z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. W tym roku BioHemp.pl objął WeedFest Warsaw Festiwal 2021 patronatem.

Warto wspomnieć, że podczas WeedFest Warsaw 2021 wystąpi Jarosław Stadnik, który jest redaktorem naczelnym portalu MedycznaMarihuana.com oraz właścicielem marki BioHemp. Jarosław Stadnik posiada bogatą wiedzę o konopiach i ich zastosowaniu nie tylko w medycynie, ale także zna się na ich uprawie. Podczas Festiwalu weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Media w branży konopnej”.

WeedFest Warsaw Festiwal 2021

Szczegóły WeedFest Warsaw Festiwal 2021

12 – 13 czerwca 2021 r.

sobota w godz. 10:00 – 19:00
niedziela w godz. 10:00 – 17:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
w Warszawie

ul. Bracka 25

BILET KUPISZ >>> TUTAJ <<<

Więcej informacji znajdziesz na www.weedfest.pl
oraz na Facebooku WeedFestPL

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)