stacjonarny waporyzator
Waporyzacja konopi

Waporyzator stacjonarny to inwestycja w zdrowie

Opublikowany: 25 stycznia, 2021 godz. 6:39 pm przez / No Comments

Waporyzacja stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Nic dziwnego – jest to znacznie zdrowsza alternatywa tradycyjnego palenia. Podczas waporyzacji materiału, którym może być np. susz CBD, wdychana jest para bogata w składniki zawarte w konopiach, a nie dym pełen szkodliwych substancji, który działa drażniąco na układ oddechowy. Waporyzowanie konopi jest bardzo łatwe. Do jej przeprowadzenia potrzebne jest jednak urządzenie zwane waporyzatorem. Do wyboru konsumenci mają zarówno urządzenia kieszonkowe, w tym Vape Peny przypominające e-papierosa, a także większe, czyli waporyzator stacjonarny, którego można używać w domowym zaciszu samodzielnie lub wspólnie z przyjaciółmi.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Zaczynasz swoją przygodę z waporyzacją?
Sprawdź ofertę Zestawów startowych Vape Pen


Stacjonarny waporyzator jest znacznie większy od pozostałych modeli

W tym przypadku dodatkowy rozmiar jest jednak zaletą, a nie wadą. Ponieważ waporyzator stacjonarny jest większy, zwykle jest także wykonany z lepszej jakości materiałów. Oznacza to, że jest bardziej wytrzymały i nawet upuszczenie go nie powinno wyrządzić większych szkód.  Generalnie jednak dobrej jakości waporyzatory stacjonarne są tak skonstruowane, aby stabilnie stać na blacie. Ryzyko upadku jest zatem znikome.


Waporyzator Arizer V-Tower z precyzyjną kontrolą temperatury

stacjonarny waporyzator Arizer V-Tower

 • do suszu oraz wosków
 • części szklane z wysokiej jakości szkła laboratoryjnego
 • precyzyjna kontrola temperatury
 • trzy czujniki temperatury
 • regulacja temp. 50 – 260°C
 • wyświetlacz LCD
 • ceramiczny element grzewczy
 • wymienne ustniki ustniki
 • do użytku medycznego lub rekreacyjnego

Waporyzatora stacjonarnego (raczej) nie zgubisz

Wszystko, co podręczne bardzo lubi się gdzieś zapodziać. Telefon, klucze, czy portfel… i oczywiście kieszonkowy Vape Pen. Stacjonarny waporyzator ma na tyle duże rozmiary, że (teoretycznie) nie da się go zgubić. Jeżeli jesteś zwolennikiem waporyzacji w domu najlepiej będzie jeśli zainwestujesz w stacjonarny model.

Łatwość obsługi i pełna kontrola nad waporyzacją

Wiele waporyzatorów stacjonarnych oferuje precyzyjną kontrolę temperatury, co daje niezwykłe doznania podczas waporyzacji. Również ze względu na rozmiar urządzenia, elementy grzejne są zwykle większe niż w urządzeniach przenośnych. Niektóre modele stacjonarne, m.in. te, które kupisz w sklepie BioHemp mają cyfrowy wyświetlacz, który ułatwia użytkowanie wskazując np. aktualną temperaturę pracy oraz dając użytkownikowi pełną kontrolę nad procesem waporyzacji.

Waporyzator stacjonarny na spotkania w gronie przyjacół

Przenośne waporyzatory nie są złym wyborem dla grupy przyjaciół, ale stacjonarne urządzenie znacznie przyspieszy proces wspólnej waporyzacji przez kilka osób. Zarówno Arizer V-Tower jak i Volcano Hybrid 2020 – Storz & Bickel, który umożliwia waporyzację bezpośrednio z balona, pozwalają wielokrotnie uzyskać aromatyczną parę przy niewielkim wysiłku i nie wymagają ciągłego napełniania.


Sprawdź najnowszy model stacjonarnego waporyzatora Volcano Hybrid 2020

stacjonarny waporyzator Volcano Hybrid 2020 Storz Bickel

 • hybrydowy posób nagrzewania,
 • ceramiczna komora grzewcza,
 • wydajna grzałka: moc 230W,
 • zakres temperatur: 40 °C – 230 °C,
 • regulacja temperatury: dokładność do 1 °C,
 • automatyczne wyłączanie
 • wyświetlacz LCD
 • aplikacja mobilna na system android: pozwala również na ustawienia np. temperatury, wibracji sygnalizując gotowość do pracy, czas automatycznego wyłączenia oraz inne parametry,

Waporyzatory stacjonarne można nabyć w różnych przedziałach cenowych

Warte są jednak swojej ceny, również z perspektywy chęci późniejszej odsprzedaży. Załóżmy, że używasz kieszonkowego waporyzatora przez rok, ale chcesz go odsprzedać. Niestety nie masz co liczyć na zwrot większości kwoty zakupu. Inaczej jest z waporyzatorami stacjonarnymi. Są trwałe i niezawodne, więc jeśli nawet kiedykolwiek zdecydujesz się odsprzedać swój sprzęt otrzymasz spory zwrot kosztów, które musiałeś ponieść podczas zakupu.

Dla oszczędnego konsumenta wartość odsprzedaży sprawia, że waporyzatory stacjonarne są rozsądną inwestycją. Zresztą umówmy się… waporyzatory stacjonarne są tak niezawodne i łatwe w użytkowaniu, że będziesz chciał odsprzedać swój sprzęt dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się na nowszy model.


Źródło: potguide.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)