Wiadomości

Reklamy konopi indyjskich w Spotify? Już wkrótce!

Opublikowany: 11 września, 2023 godz. 4:49 pm przez / No Comments

Reklamowanie konopi indyjskich w internecie nie jest łatwe, o czym wiedzą nie tylko Europejczycy, ale także Amerykanie. Wprawdzie w niektórych stanach USA jest to legalne, ale jednocześnie nadal zabronione na poziomie federalnym. Firma produkująca konopie indyjskie z siedzibą w Chicago, Cresco Labs Inc., podała do wiadomości publicznej, że jako pierwsza w branży konopi indyjskich uruchomi reklamy w Spotify.

Reklamy konopi indyjskich w Spotify będą nakierowane na promocję Sunnyside

Jest to sieć sklepów z konopiami indyjskimi prowadzonych przez Cresco Labs. Kampania Będzie zawierać 30-sekundowe reklamy audio i banery w aplikacji, które skierują użytkowników do platformy e-commerce firmy. Jak podkreślono w komunikacie prasowym, reklamy będą kierowane przede wszystkim do słuchaczy Spotify w Illinois, gdzie marihuana do użytku rekreacyjnego jest legalna.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacje do terapii
E-RECEPTY, Zaświadczenia
Konsultacje online


reklamy konopi indyjskich w spotify

Celem reklam jest normalizacja i profesjonalizacja branży konopi indyjskich

Firma Cresco Labs Inc. koncentruje się na budowaniu marki i oferowaniu doświadczeń zorientowanych na klienta.

„Usługi przesyłania strumieniowego dźwięku oferują ogromne możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców w ukierunkowany sposób. Reklama Sunnyside opiera się na zaawansowanym systemie danych, który pozwala na precyzyjne targetowanie komunikatów. Dzięki platformie Spotify jesteśmy w stanie dotrzeć do naszych głównych klientów w Illinois. To partnerstwo nie tylko przyczyni się do normalizacji marihuany, ale także podkreśli nasze możliwości marketingowe.” – powiedział Cory Rothschild, prezes ds. sprzedaży detalicznej w Cresco Labs

W ramach swojej misji firma wspiera także inicjatywy prawne i regulacyjne mające na celu kształtowanie odpowiedzialnego i profesjonalnego przemysłu konopi indyjskich. Miejmy nadzieję, że w najbliższej przyszłości reklamowanie produktów konopnych w internecie nie będzie w żaden sposób ograniczone.


Źródło: born2invest.com

 

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)