Obywatele Ukrainy chcą legalizacji medycznej marihuany
Wiadomości ze Świata

Ukraina – Obywatele chcą legalizacji medycznej marihuany

Opublikowany: 26 października, 2020 godz. 10:19 am przez / No Comments

Ukraina – legalizacja medycznej marihuany to szansa dla wielu pacjentów. Zgodnie z danymi zebranymi w ramach badania exit poll podczas wczorajszych wyborów samorządowych na Ukrainie, legalizacji medycznej marihuany do celów medycznych poparło 70% ankietowanych.

Ukraina i legalizacja marihuany

Jak informuje Aleksey Antipovich legalizacji marihuany medycznej w celu łagodzenia bólu u ciężko chorych pacjentów poparło 70% osób biorących udział w wyborach i sondażu prezydenckim. Około jeden na czterech respondentów jest przeciwny legalizacji medycznej marihuany.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacje do terapii
E-RECEPTY, Zaświadczenia
Konsultacje online


Obywatele Ukrainy zapytani przez Prezydenta

Wołodymyr Zełenski, Prezydent Ukrainy, przygotował ankietę dotyczącą ważnych dla kraju tematów. Wyniki ankiety mają charakter doradczy i nie mają mocy prawnej, w przeciwieństwie do referendum.

W szczególności obywatele Ukrainy zostali poproszeni o udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące dożywotniego pozbawienia wolności za szczególnie dużą skalę korupcji, utworzenia wolnej strefy ekonomicznej na terenie obwodów donieckiego i ługańskiego, zmniejszenia liczby deputowanych ludowych do 300, legalizacji marihuany do celów medycznych oraz prawo Ukrainy do korzystania z gwarancji bezpieczeństwa określonych w Memorandum Budapeszteńskim w celu przywrócenia suwerenności państwowej i integralności terytorialnej.

Wcześniej – 16 października br. –  liderka ukraińskiej partii Batkivshchyna Julia Tymoszenko zarzuciła prezydentowi Wołodymyrowi Zełenskiemu chęć zalegalizowania narkotyków w kraju. Stwierdziła, że ​​głównym celem tego badania jest wyłącznie przekształcenie Ukrainy w centrum handlu narkotykami w Europie i kontynuowanie działań Zełenskiego mających na celu sprzedaż ukraińskiej ziemi, teraz -jak podkreśliła – pod uprawę konopi.

Ukraina legalizacja marihuany

Ukraina zdecydowała

W niedzielę 25 października obywatele Ukrainy wybrali deputowanych do rad wiejskich, miejskich i okręgowych oraz burmistrzów. Według Centralnej Komisji Wyborczej średnia frekwencja wyniosła 17,3%.

Jednocześnie poinformowano, że  ukraińska policja krajowa wszczęła 14 spraw karnych dotyczących faktów naruszeń podczas wyborów. Ponadto policja sporządziła 25 raportów dotyczących popełnienia przestępstw administracyjnych.


Źródło: balthazarkorab.com


Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)