CBD dla zwierząt

Konopne gryzaki – zdrowie i bezpieczeństwo Twojego pupila

Opublikowany: 23 lutego, 2021 godz. 7:20 am przez / No Comments

Jeśli masz psa lub kota z pewnością często bywasz w sklepach zoologicznych. Z pewnością także orientujesz się jak wiele różnych zabawek i gadżetów można tam nabyć. Niektóre z nich szybko nudzą się naszym pupilom, inne z kolei są nietrwałe. Gdy pies lub kot niszczy kolejną zabawkę bardzo często połyka przy okazji niebezpieczne chemikalia i tworzywa sztuczne. Prawda jest taka, że prawie wszystkie akcesoria dla zwierząt zawierają plastik zamiast naturalnych włókien. A co jeśli istnieje zdrowsza alternatywa? Wypróbuj konopne gryzaki, obroże i smycze.

Nasi pupile potrzebują zabawy, ponieważ stymuluje ona ich psychikę, a także dba o kondycję. Oczywiście bezcenna jest także więź między zwierzęciem i właścicielem, która podczas zabawy jest wzmacniana. Dlaczego zatem nie sprawić by ta zabawa była bezpieczna?


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


Konopne gryzaki, które sprostają wymaganiom nawet najsilniejszych psów

Konopny gryzakKonopny gryzak dla psów duży, który znajdziesz w sklepie BioHemp zapewnia długą i zdrową zabawę. Materiał nie zawiera chemii i nie jest barwiony jak większość syntetycznych zabawek. Jest wytrzymały oraz naturalnie antybakteryjny, świetnie sprawdzi się podczas codziennych zabaw lub wyjść na spacer czy do parku. Konopny gryzak wykonany został ręcznie w Polsce z konopnego sznurka o średnicy 2 cm. W razie potrzeby można go prać w pralce.

Konopny gryzak jest wykonany z przetworzonych mechanicznie, naturalnych włókien konopi, które charakteryzują się wysoką trwałością i wytrzymałością. Spośród wszystkich włókien roślinnych konopne są czterokrotnie bardziej trwałe niż włókna bawełniane. Ponadto konopie nie potrzebują nawozów ani środków ochrony roślin – dla przykładu przemysł bawełniany jest co roku odpowiedzialny za 25% zużycie pestycydów na na naszej planecie. Wybierając konopny gryzak dla Twojego pupila dbasz o planetę i jednocześnie wspierasz polską gospodarkę.

Dlaczego zabawa z psem jest istotna dla jego zdrowia?

To przede wszystkim stymulacja psychiczna. Przeciąganie konopnego gryzaka wzmacnia relacje między właścicielem i pupilem. Kiedy próbujesz wyszarpać psu konopny gryzak myśli on intensywniej, aby przewidzieć Twój kolejny ruch i zapobiec utracie zabawki.

konopne gryzaki obroże smycze

Jednocześnie szarpanie konopnego gryzaka z właścicielem należy do najbardziej męczących dla psa zajęć, co jest istotne  w przypadku zwierząt, które nie mogą się wybiegać. Jeśli Twój pupil ma nadmiar energii przeciąganie konopnego gryzaka pozwoli mu ją szybko spożytkować. Co ważne, możesz to robić w zaciszu własnego domu co jest świetną opcją, gdy pogoda nie rozpieszcza.

Zabawa może być połączona z nauką. Wykorzystaj konopny gryzak do nauczenia psa nowych komend. „Zostaw”, „przynieś”, a może „waruj”? Twój pupil z pewnością opanuje wszystkie polecenia. Pamiętaj jednak, że za każdą nową „sztuczkę” należy się smaczna nagroda! Powodzenia!


Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila na spacerze
i wybierz konopną obrożę lub szelki oraz smycz.

konopne gryzaki obroże smycze


Źródło: rxleaf.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)