Wiadomości

Holy Ears – nietuzinkowe żelki THC od Tysona i Holyfielda

Opublikowany: 17 listopada, 2022 godz. 11:50 am przez / No Comments

Marka produktów konopnych należąca m.in. do Mike’a Tysona wypuściła właśnie na rynek wegańskie żelki konopne zawierające THC. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żelki mają kształt nadgryzionego ucha. To nie przypadek, ponieważ żelki “Holy Ears” trafiły na rynek prawie 25 lat po tym, jak Mike Tyson został zdyskwalifikowany z mistrzostw za odgryzienie kawałka ucha przeciwnikowi.

Wydarzenie znane jest jako „The Bite Fight”

Tyson walczył wówczas z Evanderem Holyfieldem. Dawni przeciwnicy z ringu, dziś są partnerami  w konopnym biznesie. Utworzona przez nich firma Carma Holdings, do której należy także firma Mike’a Tysona „Tyson 2.0”, w 2023 roku planuje wypuścić własną linię konopi Holyfield.


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl

Kwalifikacja do terapii od 50 zł
E-RECEPTA od 100 zł
Konsultacja od 150 zł


„Holy Ears” mają ugryzienie dokładnie tam gdzie Tyson ugryzł Holyfielda

Tyson 2.0 sprzedaje już na rynku żelki konopne “Mike Bites”. “Holy Ears” od Carma Holdings są całkowicie naturalne, wegańskie i bezglutenowe.

„Od Mike Bites do Holy Ears, teraz fani konopi indyjskich na całym świecie mogą doświadczyć tych samych korzyści zdrowotnych, które przyniosły mi produkty roślinne” – powiedział Tyson w oświadczeniu, dodając, że współpraca z jego byłym przeciwnikiem jest „przywilejem”

holy ears mike bites mike tyson

Swoje oświadczenie wydał także Holyfield:

„Mike i ja mamy długą historię rywalizacji i wzajemnego szacunku. Tamta walka zmieniła życie nas obojga. Wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy, że nawet jako sportowcy odczuwamy duży ból.  Teraz, prawie 20 lat później, mamy możliwość podzielenia się lekiem, którego naprawdę potrzebowaliśmy w trakcie naszej kariery. Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do rodziny Carma i pracować razem z Mikiem i zespołem TYSON 2.0 oferując „Holy Ears”, a wkrótce własną linię produktów z konopi indyjskich.”

Produkty Holy Ears mają być dostępne online oraz w sklepach detalicznych w Arizonie, Illinois, Nevadzie i New Jersey. Będą sprzedawane w różnych wariantach – bogate w Delta-9-THC, Delta-8-THC oraz inne kannabinoidy.

W zeszłym tygodniu Carma Holdings poinformowała również, że planuje stworzyć linię produktów konopnych autorstwa byłego zapaśnika Rica Flaira.


Źródło: nbcnews.com, cnbc.com

Sandra Jurkiewicz
Latest posts by Sandra Jurkiewicz (see all)